تور مالزی و کوالالامپور زیبا

گنتینگ هایلند در تور مالزی

گنتینگ هایلند که در تور مالزی و یا تور کوالالامپور اسم آن را بر سر زبان گردشگران و تورهای مسافرتی می شنوید مجموعه ای است که در شمال کوالالامپور قرار دارد. گنتینگ هایلند که از چندین هتل لوکس که هر کدام چند صد اتاق و سوئیت دارد تشکیل شده است و به عنوان بزرگ ترین هتل در آسیا و جهان می درخشد. این مجموعه فراتر از هتل بوده و دارای چندین شهربازی سرپوشیده و روباز و نیز قمارخانه هایی است و در کل فضای این منطقه بیشتر شبیه افسانه ها می باشد تا اینکه واقعیت باشد.

تور مالزی و کوالالامپور زیبا 

بندر دیکسون در تور کوالالامپور

دیکسیون شهری بندری در خارج از شهر کوالالامپور می باشد که به علت دور بودن از هیاهوی شهر نظر تور گردشگری را به خود جلب کرده است. تجار با تور خارجی به قصد تجارت، صادرات و واردات به این بندر می آیند و برخی اوقات چند روزی در اینجا می مانند. در سواحل دیکسون چندین برج بلند ساخته شده است که منظره ای دیدنی از بندر را نمایان می کند و بیشتر جنبه هتل را دارد. این هتل از جمله هتل لوکس و با کلاس در تور کوالالامپور به حساب می آید که نمایی از دریا و جنگل را با هم دارد و معمولا گرانتر از سایر هتل هاست.

 تور مالزی و کوالالامپور زیبا

تور مالزی و بازدید از جنگل فیل ها

در صد کیلومتری کوالالامپور و در تور مالزی بخشی جنگلی وجود دارد که در آن فیل های زیادی نگهداری می شوند و به عنوان مأمن فیل ها شناخته می شود. در این مکان فیل های زیادی وجود دارد که اهلی هستند و برای اجرای نمایش آموزش دیده اند. تفریحات دوست داشتنی در این منطقه غذا دادن به فیل ها و نیز نگاه کردن به بازی و آب تنی این حیوانات غول پیکر اما آرام است. خانه فیل ها هم در تور خارجی و هم در تور داخلی در برنامه های تور قرار دارد و شما می توانید همراه لیدر تور به اینجا بیاید و از نزدیک دنیای فیل ها را لمس کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها