تور مارماریس بهشتی در ترکیه

ترکیه یکی از کشور هایی است که سالانه میزبان گردشگران تور داخلی و تور خارجی می باشد. ایرانی ها هم علاقه زیادی به سفر به ترکیه دارند و از بلیط هواپیما برای سفر به ترکیه استفاده می کنند. یکی از شهرهای تور ترکیه که گردشگران برای بازدید از آن به ترکیه سفر می کنند شهر مارماریسم می باشد. این شهر از شهرهای ساحلی جنوب ترکیه می باشد و به خاطر جاذبه های گردشگری بسیار و تاریخ زیبا مورد توجه توریست ها قرار می گیرد اکنون درباره جاذبه های گردشگری مارماریس توضیحی مختصر می دهیم.

تور مارماریس بهشتی در ترکیه 

ماریانا و فواره های رقصان تور مارماریس

یکی از مراکز مارماریس که در تور ترکیه مورد بازدید قرار می گیرد مرکز ماریاناست که شامل رستوران هایی با کیفیت عالی، فروشگاه های بزرگ برای خرید سوغاتی ها و لباس های ترک و آبشاری بزرگ می باشد و برای راحتی گردشگران ساخته شده است. یکی از زیبایی های که در این تور گردشگری به طور رایگان می توان از آن دیدن کرد فواره ای رقصان هستند که در شب ها به همراه رقص آب، رقص چراغ های رنگی و پخش موسیقی تصویری زیبایی را ایجاد می کند.

تور مارماریس بهشتی در ترکیه 

آرامگاه ساریان و کوه های مارماریس

یکی از بناهای تاریخی این تور شامل بازدید از آرامگاه ساریان می باشد که کنده کاری ها و حکاکی ها این بنا چشم هر بیننده ای را محصور می کند به خاطر قدمت بنا و حفظ این بنا بازدید کنند گان فقط می توانند در درون قایق ها از دور از تماشای این بنا لذت ببرند. گردشگرانی که به کوه نوردی علاقه دارند حتماً باید از طبیعت بکر و چشم نواز کوه های مارماریس دیدن کنند. این کوها شامل تالاب ها، آبشارها، گونه های مختلفی از گیاهان و جانوران بومی می باشد. همچنین می توانید در بلندترین نقطه کوه طلوع و غروب زیبای آفتاب را نظاره گر باشید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها