تور لیسبون و تفریحات و سرگرمی های آبی

تور لیسبون که این روزها بر روی سایت های آژانس ها دیده می شود و اینطور که پیش می رود در آینده نزدیک به یکی از تورهای پرطرفدار در میان تهرانی ها تبدیل می شود. لیسبون پایتخت کشور پرتغال می باشد و واحد پول آن یورو است و گویش مردم این کشور پرتغالی می باشد و دارای فرودگاه بین المللی است. طبیعت لیسبون در پرتغال زبانزد خاص و عام است به همین خاطر در این متن به آشنایی و توصیف چند جاذبه طبیعی این شهر می پردازیم که می توان با رزرو بلیط هواپیما به این کشور زیبا سفر کرد.

تور لیسبون و تفریحات و سرگرمی های آبی 

آکواریوم لیسبون بزرگترین آکواریوم اروپا

آکواریوم لیسبون جزو هفت آکواریوم برتر و بزرگتر جهان است و حدود بیست سال پیش افتتاح شد که هم در جذب تور داخلی و نیز تور اروپا گردی بسیار موفق عمل کرده است. در این آکواریوم انواع آبزیان دریایی نگهداری می شود و انواع گونه های گیاهان و مرجان های دریایی نیز دیده می شود. آکواریوم لیسبون یک شبیه ساز حرفه ای از اقیانوس می باشد  و با تماشای آن حس زیر آب بودن به شما دست می دهد.

سواحل لیسبون با شن های طلایی اش

سواحل لیسبون دارای شن های نرم و طلایی می باشد که قدم زدن روی آنها لذت راه رفتن روی ابرها را تداعی می کند. دریای فیروزه ای لیسبون و آسمان آبی اش در برابر چشمان حیرت انگیز توریست های تور گردشگری به مانند نقاشی زیبایی گسترده شده است. آفتاب این ساحل بسیار داغ می باشد که باعث شده است آب تنی به یکی از تفریحات مورد علاقه گردشگران تور خارجی تبدیل شود.

تور لیسبون و تفریحات و سرگرمی های آبی 

رودخانه تاقوس در تور لیبسون

در پایتخت کشور پرتغال رودخانه تاقوس قرار دارد که پرتغالی ها و نیز گردشگران تور خارجی را از جای جای جهان برای دیدن پرندگان زیبایش فرا می خواند. این رودخانه یک اکوسیستم مناسبی برای انواع پرندگان کمیاب و نیز پرندگان سردسیر می باشد. سواحل شگفت انگیز این رودخانه برای تماشا روزها وقت می برد و تور رودخانه همیشه پرطرفدار است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها