تور لهستان شهر کراکوف

کراکوف یکی از شهرهای ناشناخته از نظر تور گردشگری در لهستان می باشد که این روزها در تور لهستان جایگاه خوبی یافته است. تور لهستان با اینکه یک تور کمیاب در کشور ما است اما یک تور ارزان اروپایی نیز به حساب می آید که با داشتن ویزای شینگن می توانید از تور لهستان برای بازید از کشورهای اروپایی بهره ببرید. در این مقاله سه مکان هنری را که در کراکوف می درخشد معرفی می کنیم.

تور لهستان شهر کراکوف 

موزه ها و کلیساهای کراکوف در تور لهستان

این موزه در تور لهستان حدود دو قرن پیش به دستور شاهزاده کراکوف احداث شده بود و امروزه نیز بازسازی شده است تا محبوبیت خود را حفظ کند. این موزه یکی از مکان های هنری کراکوف می باشد که حاوی آثار ارزشمندی از هنرمندان کشور لهستان همچون تابلوهای نقاش معروف لئوناردو داوینچی است که هر روزه پذیرای تور داخلی و تور خارجی می باشد. این کلیسا که در مرکز شهر و نزدیک میدان وسط شهر قرار دارد به یکی از کلیساهای زیبای جهان مشهور است. در این کلیسا با تندیس هایی سه بعدی لحظات زندگی حضرت مریم س را توصیف کرده اند که تماشای آن برای گردشگران مسیحی و نیز سایر گردشگران تور خارجی بسیار جذاب خواهد بود. سقف فیروزه ای کلیسا و نیز آینه کاری هزار رنگی که در آن به کار رفته است چشم هر بیننده ای را خیره می کند و به محراب آن نمایی باشکوه می بخشد.

تور لهستان شهر کراکوف 

دانشگاه قدیمی یاگیلونیان در کراکوف

کراکوف میزبان قدیمی ترین دانشگاه کشور لهستان می باشد این دانشگاه که به عنوان یکی از قدیمی ترین داشگاه های جهان نیز مشهور است دانشمندان زیادی را به خود دیده اسن که در آن به تحصیل پرداخته اند. این دانشگاه از برترین دانشگاه های جهان نیز محسوب می شود و دانشجویان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل در آن به کراکوف می آیند. بازدید از این دانشگاه و استفاده از امکانات هنری و فرهنگی آن به یکی از مقاصد مهم تور گردشگری تبدیل شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها