تور لهستان سفری به مرکزی ترین نقطه اروپا

کشور لهستان برخلاف اینکه جاذبه های دیدنی بسیاری دارد به لحاظ تور گردشگری خیلی مورد توجه توریست ها نبوده است. علاوه بر تور مسافرتی با داشتن ویزای اروپا و نیز تهیه بلیط سیستمی می توانید خارج از تور هم به این کشور دیدنی بروید. در اینجا برخی جاذبه های لهستان را معرفی می کنیم.

تور لهستان سفری به مرکزی ترین نقطه اروپا 

قلعه باستانی واول و ارودگاه بزرگ آشویت

قلعه باستانی واول که حدود شش قرن پیش احداث شده و شمشیر تاج گذاری در آن نگهداری می شود به همین علت از ارزش زیادی برخوردار است. اما اردوگاه آشویتس به دلیل اینکه سنگ دلی انسان ها را به نمایش گذاشته است به ثبت میراث یونسکو رسیده است. در این اردوگاه که به دستور نازی ها در لهستان ساخته شد و در آن کوره هایی برای سوزاندن انسان ها ساخته شد که هنوز هم با دیدن آنها می توانید اندکی از ترس ها و خشم های مردم کشته شده را حس کنید این اردوگاه در نظر لهستانی ها بسیار منفور است.

طبیعت زیبای ماسوریان و تپه های شنی متحرک

بازدید از دریاچه ها و طبیعت همیشه در اولویت تور گردشگری می باشد. در نزدیکی لیتوانی طبیعتی بسیار سرسبز و دلربا وجود دارد که در کنار آن آب های زیبایی به رنگ آسمان و بسیار زلال وجود دارد. این آب ها متعلق به بیش از دو هزار دریاچه آب شیرین است که توسط رودخانه ها به هم متصل شده اند و به یک جاذبه فوق العاده زیبا تبدیل شده اند. پارک ملی لهستان در کنار دریای زیبای بالتیک واقع شده است و در ساحل این دریا تپه های شنی متحرک وجود دارد که زیبایی خاصی به این پارک و ساحل داده است و در اثر ورزش باد تغییر شکل می دهد.

تور لهستان سفری به مرکزی ترین نقطه اروپا 

شهری نمکی در زیر زمین و جنگل بیالویزا

در لهستان شهری در زیر زمین وجود دارد که از نمک تشکیل شده و تمامی دیوارها و سقفها و کف این شهر زیرزمینی که ویلیسزکا نام دارد به طرز جالب و دیدنی از سنگهای نمکی تراش خورده ساخته شده است. تمامی تندیس ها و هر آنچه که در این شهر وجود دارد از جنس نمک می باشد و به دلیل جذابیتش به یکی از مقاصد تور خارجی و نیز تور داخلی تبدیل شده است. جنگل بیالویزا علاوه بر زیبایی های طبیعی و سرسبزیش یک حیات وحش بزرگ را نیز به خود اختصاص داده است و در آن می توان گونه های جالب و دیدنی از حیوانات وحشی را به تماشا نشست. برای بازدید از این جنگل باید در تور لهستان ثبت نام کنید و از امکانات تور مثل اسب استفاده کرد و با راهنما به دل جنگل رفت.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها