تور لبنان و تاریخی ترین مکان ها

تور لبنان شاید کمتر از تورهای دیگر مثل تور آنتالیا به گوشتان خورده است اما سفر به این کشور از مزیت تور ارزان و تور لحظه آخری نیز برخوردار است که شاید در تور آنتالیا در کمتر فصولی این شانس برای برای شما پیش آمده باشد. در این مقاله مکان های تاریخی لبنان را توصیف می کنیم.

تور لبنان و تاریخی ترین مکان ها 

دره بقاع و خرابه های بعلبک در تور لبنان

اگر در تور لبنان به دنبال آثار باستانی و بسیار قدیمی هستید دره بقاع گزینه خوبی برای شما است. در این دره معابد کهنسالی وجود دارند که با گذشت سالیان سال هنوز هم پا برجا هستند و جذابیت خود را برای گردشگران تور خارجی حفظ کرده است هر چند که شاید طرفدار آنچنانی در میان بازدیدکنندگان تور داخلی نداشته باشد. اگر از تور تابستانه لبنان استفاده کردید حتما فستیوالی که در این فصل در بعلبک برگزار می شود را از دست ندهید.

قصر بیت الدین و ده دیرالقمر

در بیروت می توانید تور یک روزه ای که شامل بازدید از قصر بیت الدین و ده دیر القمر می باشد را در اکثر هتل ها و اقامتگاه ها ببینید. پیشنهاد می کنیم با این تور به دیدن گنجینه های طلا و شمشیرها و سپرهای طلا که در موزه این قصر نگهداری می شوند، بروید. در برخی فصول در این ده فستیوال هنرهای زنده مثل موسیقی زنده و تئاتر برگزار می شود که بسیار دیدنی می باشد و می توانید با هنرمندان آن عکس یادگاری بگیرید.

تور لبنان و تاریخی ترین مکان ها 

خیابان تاریخی شهر صیدون در تور لبنان

گذشته لبنان را می توانید در خیابان شهر صیدون رصد کنید. خیابان صیدا تمامی آثار باستانی لبنان را یکجا در خود جای داده است و در این خیابان می توانید  بناهای تاریخی، موزه صابون و مسجد قدیمی را از نزدیک ببینید و در موزه صابون انواع مختلف صابون ها را خریداری کنید. موزه صابون برای گردشگران تور خارجی بسیار جذاب است زیرا یک موزه متفاوت با آنچه که تا کنون دیده اند، است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها