تور لبنان و اسکی در بیروت

این روزها اکثر گردشگران علاقمند به تور خارجی به دنبال تور گردشگری جدید هستند تا تجربه تازه ای را به تجربه های قبلی خود بیفزایند. تور لبنان از جمله تورهایی است که این روزها مخاطبان خاص خودش را دارد. سفر به لبنان بدون ویزا انجام می شود و فقط با ثبت نام در تور مسافرتی و رزرو بلیط هواپیما می توانید چمدانتان را ببندید و منتظر روز موعود باشید.

تور لبنان و اسکی در بیروت 

غار جیتا گروتو در تور بیروت

در خارج از بیروت در دره ای زیبا غاری شگفت انگیز وجود دارد که از دو غار که با هم ارتباط دارند تشکیل شده است. برای بازدید از یکی از این غارها باید در تور قایق رانی تور بیروت که شما را در رودخانه تا دهانه غار می برد ثبت نام کنید. برای بازدید از غاری که دهانه آن در بالای کوه قرار دارد باید مسیری را پیاده روی کنید و در طی مسیر می توانید از سنگ های زیبای اطراف دیدن کنید. یکی از عللی که باعث شلوغی این غار شده است نزدیکی آن به حیات وحش بیروت است که می توانید از هر دوی این مکان ها در یک روز دیدن کنید.

کوه های فاریا و پیست اسکی تور لبنان

در فاصله حدود پنجاه کیلومتری بیروت روستای فاریا قرار دارد که به واسطه کوه های بلند و برفی اش در میان گردشگران تور لبنان شهرت یافته است. کوه های فاریا که اکثر مواقع پوشیده از برف است مکانی عالی را برای پیست اسکی فراهم آورده است. علاوه بر تور لبنان و تور بیروت این مکان تفرجگاهی آشنا برای مردم لبنان است و تور داخلی فاریا از تورهای داخلی محبوب این کشور به شمار می آید. جالب است بدانید که شیب این پیست اسکی به اندازه ای است که اگر بار اولی است که می خواهید اسکی را تجربه کنید هیچگونه ترس و نگرانی نخواهید داشت.

تور لبنان و اسکی در بیروت 

شهر بایبلوس جبیل در تور لبنان

شهر بایبلوس که در سواحلی آرام و باشکوه قرار دارد که سکوتی دنج و دوست داشتنی را برای بازدید کنندگان خود فراهم آورده است. این سواحل و شهر باستانی بایبلوس جزو قدیمی ترین مکان های دنیا محسوب می شوند. رستوران های ساحلی این سواحل دوست داشتنی همیشه پر از تور گردشگری است زیرا فضای رستوران و چشم انداز بی نظیرش مملو از آرامشی عجیب است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها