تور لبنان عروس خاورمیانه

کشوری که نامش از کوهای سفید گرفته شده است جایی جز لبنان نمی باشد. این کشور در نزدیکی دریای مدیترانه واقع شده و شامل گروه های مختلف مذهبی می باشد که باعث شده تعداد زیادی تور از اقصی نقاط جهان با تور لبنان همراه شوند. وجود مناطق ساحلی بکر باعث بهرمندی گردشگران تور لبنان از این جاذبه ها می شود. برای بازدید از فستیوال هایی که در این کشور برگزار می شود می توانید با سفر هوایی و رزرو تور لحظه آخری و بلیط هواپیما در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در متن زیر تعدادی از جاذبه های تور لبنان، بهشت خاورمیانه با سیب های مشهورش را معرفی می کنیم.

تور لبنان عروس خاورمیانه 

بلعبک و غار جیتا در تور لبنان

از جاذبه های کشور مسلمان لبنان که گردشگران تور خارجی از آن بازدید می کنند، می توانیم گنجینه تاریخی بلعبک را نام ببریم. بلعبک شامل گنجینه های بسیاری می باشد که جزو سرمایه های کشور لبنان محسوب می شود و در یونسکو به ثبت رسیده است. گردشگران علاقه مند به کوه نوردی می توانند در تور لبنان از غار جیتا بازدید کنند. این غار در دره نهرالکلب قرار دارد، شامل دو بخش می باشد که از بخش اول غار می توانید با مینی کابل دیدن کنید. بخش دوم این غار لقب بزرگترین استالاگیت دنیا را به خود اختصاص داده است.

تور لبنان عروس خاورمیانه 

جاذبه های توریستی تور لبنان

جاذبه ای که باعث رغبت گردشگران به تورهای لحظه آخری می شود وجود شهر بیبلوس می باشد. این شهر جزو شهرها با قدمت طولانی می باشد که از جاذبه هایش می توانیم به بندری فوق العاده، جاذبه های باستانی و رستوران های با غذاهای متنوع اشاره کنیم. در زمستان هها می توانیم از پیست اسکی فاریا لذت ببرید. این پیست در نزدیکی روستای فقرا و با امکانات مناسب مثل هتل  قرار دارد. در این تور گردشگری می توانید از کاخ بیت الدین که به دستور امیر شبیر ساخته شده است بازدید کنید. این کاخ شامل بخش های مختلفی مثل موزه سلاح، طلا و جواهر، موزائیک های دوره بیزانس می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها