تور قونیه پایتخت عرفانی ترکیه

هر کدام از شهر های ترکیه دارای جاذبه های فراوانی است که برای ایرانیانی که با تور خارجی قدم در آن می گذارند بسیار جالب و دیدنی می باشد. در تور قونیه خواهید دید که این شهر آرامگاه ابدی مولانا شاعر با استعداد ایرانی می باشد و بسیاری از گردشگران برای دیدن مقبره این شاعر بزرگ با تور ترکیه و یا گاهی خارج از تور به قونیه می روند.

تور قونیه پایتخت عرفانی ترکیه 

جاذبه ها و اقامتگاه در تور قونیه

یکی از برترین جاذبه های شهر قونیه مقبره شاعر بزرگ ایرانی مولانا می باشد که به عبارتی اصلی ترین جاذبه تور قونیه نیز است. در قونیه موزه های متعددی هم وجود دارد مثل موزه آتاتورک، موزه باستان شناسی و موزه مناره که دیدن این موزه ها هم خالی از لطف نیست. اگر به قونیه رفتید حتما به باغ زاپنی ها و نیز باغ مرام بروید و مساجد زیبا با معماری فوق العاده را در این شهر از دست ندهید. در تور ترکیه و خصوصاً شهر قونیه می توانید بنا به موجودی جیبتان خودتان را آماده اقامت در هر نوع هتلی بکنید زیرا قونیه مملو از هتل می باشد. هزینه های هتل در قونیه از رنج کم شروع می شود و تا رنج خیلی بالا ادامه دارد که این هزینه ها با توجه به امکانات هتل متغیر هستند. از جمله هتل های پنج ستاره و فول امکانات می توانیم به هتل باغ هیلتون و از هتل های با امکانات متوسط به هتل قردان و هتل با قیمت بسیار کم و امکانات در حد اقامت و استراحت هتل اولوسان را می شود نام برد.

تور قونیه پایتخت عرفانی ترکیه 

رستوران ها و کافه ها در تور قونیه

در تور قونیه با رستوران های زیادی رو به رو می شوید که گاهی انتخاب را برایتان مشکل می کند. در قونیه می توانید انواع غذاهای ترکی شامل کباب های مخصوص ترکی، انواع پلو و آش ها و فست فودهای خوشمزه را در رستوران ها و فست فودی ها نوش جان کرد. اصلی ترین نوشیدنی که در کافه های ترکیه طرفداران بسیاری اعم از گردشگران بومی که با تور داخلی سفر می کنند و نیز گردشگران تور خارجی را به خود اختصاص می دهد قهوه ترک اصیل است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها