تور قمصر کاشان شهر گل و گلاب گیری

باغ زیبای پرندگان در قمصر کاشان

باغ پرندگان در سالهای اخیر در قصر کاشان رو نمایی شد و به اقتصاد و صنعت گردشگری این منطقه رونق بسیاری داده است. باغ پرندگان تفرجگاه  توریست پذیر قمصر کاشان می باشد که در ورودی این شهر قرار دارد و اولین مکانی است که میزبان گردشگران تور خارجی و تور داخلی در قمصر کاشان می باشد. باغ پرندگان محیطی آرام با هوایی تمیز و منطقه ای کوهستانی است که در آن انواع پرندگان بومی ایرانی و نیز سایر نقاط جهان و همچنین حیوانات دیگر همچون شترمرغ نگهداری می شود و برای گردشگران جذابیت زیادی دارد.

تور قمصر کاشان شهر گل و گلاب گیری 

موزه گلاب گیری در قمصر کاشان

موزه گلاب گیری به یک تاریخ چند ده هزارساله در قمصر کاشان می رسد و در ساختمان تاریخی آن تمامی وسایل مخصوص گلاب گیری به نمایش گذاشته شده است. گلاب گیری یک آیین بسیار محبوب و رایج در میان اهالی قمصر است و سالانه در بهار جشن گلاب برگزار می شده که سندهای آن امروزه در این موزه نگهداری می شود و تور کاشان بیشتر به علت گلاب گیری اش شهرت دارد. بازدید از این موزه که مربوط به گلاب و گلاب گیری است برای تمامی گردشگران تور گردشگری امکانپذیر است و از مدرسه ها و دانش آموزان و دانشجویان هزینه ای مطالبه نمی شود.

تور قمصر کاشان شهر گل و گلاب گیری 

هتل گلستان در طبیعت زیبای قمصر

در قمصر کاشان اگر به دنبال هتل لوکس و شیکی هستید که در فضایی به دور از هیاهوی شهر قرار داشته باشد می توانید به هتل گلستان واقع در بلوار ساحلی قمصر بروید. این هتل که اقامتگاه اکثر تورهای گردشگری است به همین دلیل در فصل بهار مملو از گردشگرانی می باشد که به قصد دیدن مراسم گلاب گیری به قمصر آمده اند و و نیز در تور نوروزی باید از قبل اتاق رزرو کنید. در هتل گلستان از وسایل شیک و نو استفاده شده است و تمامی اتاق های این هتل از استانداردهای لازم برخوردار است و دارای یک تراس رو به طبیعت می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها