تور قطب جنوب

تورهای گردشگری روز به روز جذاب تر و عجیب تر می شوند. تور کره ماه و تور قطب جنوب از جمله تورهایی هستند که لحظه ای فرد را به تفکر وادار می کنید. به راستی آیا می توان به قطب جنوب رفت. سرما و مسافت زیاد و بسیاری موارد دیگر وجود دارد که تور قطب جنوب را دور از دسترس می کند اما الهام سیر در این نوشتار به بررسی و شرح نکاتی در مورد تور قطب جنوب خواهد پرداخت. زیبایی های وصف ناپذیری که در قطب جنوب وجود دارد وسوسه کننده است و فراموش نشدنی. خود را برای لذت بخش ترین و عجیب ترین سفر زندگیتان آماده کنید. به سراغ افرادی رفته ایم که تور قطب جنوب را امتحان کرده اند و از خاطرات انها خواهیم گفت. با آژانس الهام۲۴ تا انتهای نوشتار همراه باشید.

تور قطب جنوب

مسیر سفر هوایی به قطب جنوب

سفر به قطب جنوب یک سفر معمولی نیست و باید با چند پرواز و طی مسافتی طولانی به این نقطه از کره زمین برسید. بنابراین باید زمان کافی را در نظر بگیرید و امکانات و لوازم کافی به همراه داشته باشید. برای سفر به قطب جنوب باید ابتدا به امارات متحتده عربی سفر کرده و سپس با یک پرواز دیگر مسیر طولانی هوایی تا آرژانتین را طی کنید. به آرژانتین که رسیدید تازه سفر شما آغاز شده است. اوشوایا جنوبی ترین نقطه کشور آرژانتین است که باید خود را به آنجا برسانید. سفر هوایی شما پایان یافته است و باید یک سفر دریایی را آغاز کنید.

تور قطب جنوب

سفر دریایی به قطب جنوب

سفر دریایی شما نیز عادی نیز و برخلاف دیگر مناطق ساحلی و دریایی که تاکنون رفته و با قایق های تفریحی و لوکس به گردش پرداخته اید این بایر باید سفر با یک یخ شکن را تجربه کنید. البته این نوع کشتی ها نیز در نوع خود بی نظیر بوده و انواع تجهیزات و امکانات رفاهی در آنها وجود دارد بنابراین به شما سخت نخواهد گذشت و لذت هم خواهید برد. از موارد بسیار مناسبی که در این کشتی به شما آموزش می دهند این است که آموزش های غواصی و … و نحوه استفاده از لباس های مخصوص و چگونگی برخورد با خطرات احتمالی را در دوره هایی به شما خواهند آموخت.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها