تور فرانسه و جاذبه های طبیعی و سواحل نیس

در تور فرانسه و بازدید از شهر نیس، اگر هدفتان بازدید از سواحل و جاذبه های طبیعی است حتماً این متن را تا آخر بخوانید تا در طول سفر سر در گم نشوید و بتوانید از مدتی که در این شهر زیبا هستید به خوبی استفاده کنید و تمامی اماکن دیدنی آن را با یک برنامه ریزی صحیح بازدید کنید.

تور فرانسه و جاذبه های طبیعی و سواحل نیس

تور فرانسه و سواحل دیز آنگلس

سواحل دیز آنگلس سواحلی زیبا و عاشقانه برای زوج های جوان و نیز جمع های دوستانه است و جزء جدا نشدنی تفریحات تور داخلی و تور خارجی می باشد. این سواحل دارای مسیری برای قدم زدن و نیز دو می باشد که در کنار پیست اسکی و پیست دوچرخه سواری محبوبیت خاصی پیدا کرده است. کافه های ساحلی مکان های عاشقانه ای هستند که نوشیدنی ها و بستنی های دلچسبی را در منوی خود دارند و از مکان های مورد علاقه در تور گردشگری است.

پارک ملی د والروز در دانشگاه نیس

به علت اینکه پارک د والروز در دانشگاه علوم نیس قرار دارد بازدید برای گردشگران از این پارک یه تیر دو نشان محسوب می شود. این پارک آرامش را به بازدید کنندگان خود هدیه می دهد و از جاذبه های زیبایش می توان به قصر فرانسوی، تندیس ها، آبشارهای متعدد، غارها و استخر وسط پارک اشاره کرد که با گونه های متنوع زیبایی خیره کننده ای به محوطه دانشگاه بخشیده است. بازدید از پارک د والروز برای عموم مردم و نیز برای تور فرانسه گردی رایگان می باشد و با تعطیل شدن دانشگاه تعطیل می شود. در نزدیکی این دانشگاه و پارک هتل و هاستل های فراوانی برای مستقر شدن گردشگران وجود دارد و هیچ گونه نگرانی بابت محل اقامت نخواهید داشت.

تور فرانسه و جاذبه های طبیعی و سواحل نیس

سواحل دنج سونتیو دو لیتورال در تور فرانسه

سونتیو دو لیتورال دارای سواحل سنگی است و مسیرهایی برای رسیدن به این ساحل در میان سنگ ها و صخره ها تعبیه شده است. این سواحل به دلیل سختی و پر پیچ و خمی راهش معمولاً از دید تور گردشگری و به خصوص تور خارجی پنهان مانده است و جزو سواحل بکر نیس به شمار می آید. پارانومای این سواحل نمایی از خلیج ویلفرانز و سایر سواحل نیس و نیز پستی و بلندی های صخره ها می باشد. اگر شنا بلد نیستید در اسن سواحل بی گدار به آب نزنید زیرا عمق آب در سواحل بالای ۴ متر است و ضروری است که حتماً با تور فرانسه از آن دیدن کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها