تور سیستان و شهر توریستی درک

درک شهری که مملو از طبیعت بکر ودست نخورده می باشد در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. درک حدود سه ساعت با شهر چابهار فاصله دارد که توصیه می کنیم تور چابهار را نیز تجربه کنید. در تور سیستان، شهر درک تا چندی پیش نه تنها برای تمامی استان های ایران بلکه برای خود سیستان و بلوچستانی ها نیز ناشناخته بود. این منطقه پتانسیل تبدیل شدن به جاذبه ای مهم در جذب تور داخلی و تور خارجی را دارد. در این متن برخی از جاذبه هایی که باعث شهرت این شهر شده است را بازگو می کنیم.

تور سیستان و شهر توریستی درک 

کویر و تپه های شنی درک در تور سیستان

کویر درک دارای تپه های شنی فراوانی می باشد که مناسب سافاری می باشد اما هنوز تور سافاری در آن برگزار نمی شود و گردشگران می توانند با کرایه جیب های اهالی این منطقه به سافاری در این کویر زیبا بپردازند. اهالی این منطقه به قدری مهمان نواز هستند که اکثر اوقات مسافران تور گردشگری را به طور رایگان سوار بر جیب های خود می کنند تا خاطره ای فراموش نشدنی را در تور سیستان برایشان رقم بزنند.

اقامتگاه و هتل تور سیستان و بلوچستان

به دلیل اینکه تا کنون شهر درک کوچک و عاری از تور درک بوده است هیچ نوع هتل یا اقامتگاهی در آن وجود ندارد. اما نگران نباشید مردم میهمان نواز  منطقه درک خانه هایشان را در اختیار مهمانان تور سیستان و بلوچستان گذاشته اند و علاوه بر آن بیشتر گردشگران در کنار ساحل چادر می زنند تا شب را با دیدن میلیون ها ستاره و شنیدن صدای موج های دریا و وزش باد به صبح برسانند و چه بسا این فضا با امکانات بسیار کم با یک هتل پنج ستاره رقابت کند.

تور سیستان و شهر توریستی درک 

سواحل شهر درک در تور سیستان

ساحل درک بی شک متفاوت ترین ساحل دنیا می باشد که زیبایی و شگفتی این ساحل مثال زدنی است. ساحل شهر درک مرز بین دریای عمان و کویر پهناوری می باشد که از طبیعت های باور نکردنی دنیا محسوب می شود و مقصد اصلی تور گردشگری است. گردشگران می توانند در زیر نخل های ساحلی بنشینند و بعد از تماشای غروب هفت رنگ خورشید بر روی دریای عمان، نظاره گر آسمان کویر در دل شب باشند. دیدن آسمان پرستاره کویر و هم زمان شنیدن موج دریا در دل شب توصیفی است که حتی در افسانه ها نیز نیامده است اما در شهر درک که فراتر از افسانه هاست به وضوح دیده می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها