تور سوئیس کشور رویایی مهاجران

یکی از کشورهایی که سالانه میزبان گردشگرانی است که با تور خارجی و تورهای اروپایی به این کشور سفر می کنند. برای سفر به سوئیس می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. سوئیس کشوری کوهستانی است و از جاذبه های هنری و طبیعی تور سوئیس می توانیم به موارد بسیاری اشاره کنیم که هر کدام در تور اروپا دارای محبوبیت بی نهایتی هستند. در کنار این همه زیبایی و طبیعت بکر با امکانات و ویژگی های سیاسی و رفاهی که در این کشور می توان مشاهده کرد سوئیس یکی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی می باشد.

تور سوئیس کشور رویایی مهاجران 

شهر بازل مرکز گردشگری تور سوئیس

گردشگرانی که به هنر و آثار هنری علاقه دارند حتماً در تور سوئیس از شهر بازل دیدن کنند. علت معروف شدن شهر بازل به شهر هنری، داشتن تعداد زیادی موزه هنری می باشد. در این شهر ساختمان ها و کلیساهایی که به سبک معماری گوتیک ساخته شده است به چشم می خورد. وجود همین ساختمان ها و زیبایی های هنری دیگری که به آن ها اشاره کردیم باعث شده تا شهر بازل  عنوان سومین شهر هنری دنیا را به خود اختصاص دهد. این شاخصه خود یکی از دلایل اصلی شناخته شدن تور سوئیس در میان کشورهای اروپایی شده است.

دهکده گردشگر زرمات در تور سوئیس

یکی از جاذبه هایی که در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد دهکده زرمات نام دارد. این دهکده در میان یک دره سرسبز با طبیعتی نایاب و دست نخورده قرار دارد که گردشگران و توریست ها اغلب محو تماشای این همه زیبایی بی پایان می شوند و بهترین مکان برای گرفتن عکس ها زیبا و بی نظیر است.آب و هوای مناسب این منطقه برای توریست هایی که به دنبال بهره بردن از زیبایی های طبیعی هستند بسیار لذت بخش می باشد.

تور سوئیس کشور رویایی مهاجران 

زیبایی های سنت موریس

قبل از سفر به هر کشوری باید اطلاعات کافی درباره دیدنی ها و هتل هایی که برای اقامت گردشگران مهیا شده داشته باشیم. منطقه سنت موریس در شهر گرابوندن در میان کوه های آلپ قرار گرفته است. در این منطقه مردم به زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی می توانند صحبت کنند. طبیعت زیبا و آب و هوای تمیز و دلچسب سنت موریس هر شخصی را برای بهره بردن از این زیبایی ها جذب می کند و به کشور سوئیس می کشاند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها