تور سرعین دیار چشمه های جوشان آب گرم

سرعین در زبان فارسی به معنی سرچشمه است و در گذشته به نام های مختلفی مشهور بوده است. جاذبه های توریستی سرعین چشمه های آب گرم و طبیعت سرسبز سبلان می باشد که در جذب تور و درآمد زایی این منطقه تأثیر بسزایی دارد. در اینجا شما را با برترین جاذبه های شهر سرعین آشنا می کنیم.

تور سرعین دیار چشمه های جوشان آب گرم 

مجموعه آب درمانی زیبای سبلان

مجموعه آب درمانی سبلان بنایی بزرگ است که در دو طبقه احداث شده است. این مجموعه در نوع خود در قاره آسیا کم نظیر است و به دلیل داشتن امکانات رفاهی پیشرفته در کنار استخرهای آب گرم که از دل زمین می جوشد برای گردشگرانی که با تور داخلی و یا حتی تور خارجی و گردشگران سایر کشورها به این منطقه آمده اند لحظات مفرحی را رقم می زند. امکاناتی از قبیل هتل ها، رستوران ها، پارکینگ ها، مراکز خرید، پارک ها و فضای سبز این مجموعه را برای گردشگران جذاب ساخته است. این منطقه همچون الماسی در دل اردبیل می درخشد مخصوصا با افتتاح مجتمع استخرهای آب درمانی تعداد بازدید های سالانه گردشگران و مسافران خصوصاً کسانی که با تور نوروزی به این منطقه می آیند افزایش چشمگیری داشته است.

تور سرعین دیار چشمه های جوشان آب گرم 

مجتمع آب گرم بش باجیلار

در سرعین دره ای سرسبز با درختان سر به فلک کشیده چنار و سرو وجود دارد که نامش دره لر سویی است. در این دره یکی از قدیمی ترین چشمه های آب گرم وجود دارد که به علت اینکه این چشمه ها که از پنج نقطه در حال جوشیدن است به آن چشمه بش باجیلار می گویند که در زبان فارسی به معنی پنج خواهر است. این مجتمع دارای استخری بزرگ و نیز امکاناتی مثل جکوزی، سونا، دوش های عمومی و انفرادی، خدمات پزشکی و درمانی می باشد که باعث شده به عنوان دومین آبگرم این منطقه شهرت پیدا کند و مورد تحسین گردشگرانی شود که با تور به اینجا آمده اند.

تور سرعین دیار چشمه های جوشان آب گرم 

پیست اسکی آلوارس

وسیع ترین پیست اسکی ایران در دامنه کوه سبلان می باشد و پیست اسکی آلوارس نام دارد که یکی دیگر از مناطق جالب توجه جهت تور زمستانی و افرادی که به ورزش های زمستانی و برفی علاقه مند هستند می باشد. از آنجایی که ارتفاع این کوه بسیار بلند و در منطقه کوهستانی واقع است حدود هشت ماه در سال در آنجا پیست اسکی بر پا است. در این منطقه کلاس های آموزشی اسکی و یک خط تله اسکی و تله کابین و تله سی یژ وجود دارد که به جاذبه های آن افزوده است. علاوه بر زمستان زیبا این منطقه دارای تابستان های خنک و خوش آب و هوا است که برای کوهنوردی مناسب است و هر ساله کوه نوردان خارجی و داخلی زیادی این قله زیبا را فتح می کنند. تور سرعین می تواند یکی از تورهای خاطره انگیز ایران باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها