تور رفتینگ و رود های مناسب این ورزش مهیج

رفتینگ یکی از تفریحات آبی مهیج و شادی آور می باشد که در رودخانه های مواج و پر پیچ و خم لحظات سرشار از آدرنالین را برای گردشگران به ارمغان می آورد. رفتینگ یعنی قایق سواری در رودخانه های با آب های خروشان برخی مناطق که علاوه بر هیجان می توانید از طبیعت زیبا و بکر اطراف نیز لذت ببرید. در تور رفتینگ در هر قایق گروه های شش یا هشت نفره سوار می شوند که باید همزمان باهم و در یک جهت پارو بزنند و نیز داشتن راهنما در این تور الزامی می باشد تا بتواند در مواقع مهم قایق و سرنشینان را هدایت کند.

تور رفتینگ و رود های مناسب این ورزش مهیج 

رودخانه های مناسب تور رفتینگ در ایران

در ایران رودخانه های زیادی برای تور رفتینگ مناسب هستند این رودخانه ها و طبیعت اطراف آن ها در فصل بهار و تابستان مملو از تورهای گردشگری می باشد. از این رودخانه ها می توان به رودخانه ارمند دراستان سرسبز چهارمحال و بختیاری،رودخانه سفید رود در شمال کشور و در استان زیبای گیلان، رودخانه با صخره های فراوان سرار در استان لرستان،رودخانه کرج در استان البرز، رودخانه سیروان در استان مرزی کردستان و رودخانه زاینده رود در استان اصفهان اشاره کرد که باعث رونق و رشد این مناطق شده اند و برای بومیان بسیار سودمند بوده است زیرا گردشگران از اقصی نقاط جهان با تور خارجی و تور داخلی به این مناطق می آیند.

تور رفتینگ و رود های مناسب این ورزش مهیج 

نحوه و شرایط تور رفتینگ

در تور رفتینگ گردشگران به صورت گروه های ۶ یا ۸ نفره سوار بر قایق می شوند و حدود دو ساعت و یا بیشتر در درون رودخانه به قایق سواری و ماجراجویی می پردازند. تور رفتینگ برای بانوان محدودیتی ندارد و کودکان بالای پنج سال نیز می توانند در این تور همراه پدر و مادرهایشان باشند اما برای بانوان باردار و بیماران قلبی ممانعت دارد. برای اقامت در هتل باید به شهرهای اطراف محل هایی که تور رفتینگ برگزار می شود بروید و در هتل مد نظر تور رفتینگ ساکن شوید.

 

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها