تور رامسر دهکده رویایی جواهرده

دهکده جواهرده که در نزدیکی شهرستان رامسر در استان مازندران قرار دارد حال و هوای دلنشین و مطبوعی دارد و برای فصل تابستان و تور داخلی و خصوصاً تور رامسر می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. در مسیر دسترسی به این دهکده رودخانه خروشانی وجود دارد که همراه با پوشش گیاهی منطقه به این مسیر طراوت خاصی بخشیده و باعث جذب تورهای مختلف گردشگری به منطقه شده است. این مسیر به قدری زیباست که معمولاً تور گردشگری در میانه راه ساعاتی را صرف لذت بردن از این طبیعت توقف می کند.

تور رامسر دهکده رویایی جواهرده 

بهترین زمان تور رامسر و جواهرده

جواهرده به مانند اکثر روستاهای شمال کشور بسیار سرسبز است و این سرسبزی و گرمای هوا و نیز تعطیلات تابستان دست به دست هم داده اند تا این روستا را به مکانی پر رونق برای بازدید تور داخلی و نیز حتی در مواردی تور خارجی مبدل کنند. زمستان جواهرده به دلیل بارش شدید برف و کولاک منظره ای دوست داشتنی را به وجود می آورد اما به دلیل صعب العبور بودن در زمستان کمتر مورد توجه تور رامسر قرار می گیرد.

دیدنی های طبیعی جواهرده در تور رامسر

آنچه در جواهرده تور رامسر را رغب به دیدنش می کند قرار گیری این روستا در کوهپایه های کوه های مرتفع اطراف است. علاوه بر کوه های بلند پوشش گیاهی عظیم منطقه نیز جذابیت زیادی دارد. این دهکده به دلیل بارش فراوان باران و برف دارای آبشارها و جویبارهای زیادی است که در کنار چشمه سارهای متعدد جلوه ای رویایی به این دهکده می دهد. این دهکده به مانند نقاشی زیبایی است که فقط می تواند به دست خالقش کشیده شده باشد زیرا داشتن این طبیعت زیبا چیزی ماوراء طبیعی است و بسیار مناسب برای یک تور گردشگری رویایی.

تور رامسر دهکده رویایی جواهرده 

تفریح در جواهرده و غذای محلی این دهکده

گردشگران علاقه مند به کوهنوردی می توانند در جواهردره به مقصود خود برسند و در یک هوای عالی به کوه های مرتفع که بر روی اکثر این کوه ها آبشارها سرازیر می باشد صعود کنند. در پارک جنگلی این دهکده گردشگران تور مسافرتی می توانند اسب های اهالی این روستا را اجاره کنند و به اسب سواری مشغول شوند. در برخی مناطق این دهکده غذاخوری های خانگی و سنتی وجود دارد که به وسیله برخی بانوان جواهردره اداره می شود و در آنها غذاهای شمالی و کباب های دودی و غیره در منوی سرو می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها