تور رامسر با دهکده های فوق العاده

از شهرهای شمالی ایران که در تور داخلی مورد استقبال قرار می گیرد، شهر رامسر می باشد. تور رامسر، شهری زیبا که در میان دیگر شهرهای زیبای خطه شمال از محبوبیت زیادی در میان تور داخلی برخوردار است. جاذبه های کوهستانی تور رامسر مسافران را به رزرو تور لحظه آخری ترغیب می کند. طبیعت بکر و آب و هوای دلچسب این شهر شمالی در میان گردشگرانی از کشورهای مختلف که به ایران می آیند هم شهرت یافته است. از جاذبه های تور رامسر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

تور رامسر با دهکده های فوق العاده 

جواهرده و صفا رود و چشمه های تور رامسر

یکی از جذابیت های بی نظیر تور رامسر بازدید از روستای جواهرده نگین فیروزه ای البرز می باشد. طبیعت بکر و زیبایی جواهرده برای هر گردشگری خیره کننده می باشد. آب وهوای خنک و وجود برف در بیشتر ماه های سال این روستا را جذاب تر کرده است. بعد از بازدید از جواهرده می توانید در ادامه از جنگل صفا رود دیدن کنید که به خاطر وجود چشمه معدنی هم شهرت دارد. در این تور گردشگری علاوه بر بهره بردن از زیبایی های طبیعی می توانید از چشمه های آب معدنی که خاصیت در مانی دارند هم بهره مند شوید. این چشمه ها که در زمینه بیماری های پوستی، عضلانی، رماتیسم و درد های عصبی مفید هستند در سید محله رامسر قرار دارد.

تور رامسر با دهکده های فوق العاده 

قلعه مارکو و تماشاگه خزر

از آثار تاریخی این تور می توانیم به قله مارکو اشاره کنیم. این قلعه در میان درختان انجیر، شمشاد و بلوط قرار گرفته است که طبیعت دلنواز اطراف قلعه حال وهوای خوبی را ایجاد می کند. از موزه های دیدنی تور رامسر می توانیم به موزه تماشاگه اشاره کنیم. این موزه به سبک معماری اروپایی ساخته شده و داخل موزه با هنر ایرانی مانند گچ بری های فوق العاده تزیین شده است. وجود بز برنزی، کریستال ها، فرش های نفیس به ارزش موزه افزوده است. از زیبایی دیگر این موزه می توانیم به کاشت گونه های کم یاب مرکبات اشاره کنیم.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها