تور دومینیکن در کارائیب

تور کارائیب و پارک دل استه

این پارک از دو قسمت پارک آبی و پارک جنگلی تشکیل شده است که قسمت آبی این پارک جزئی از دریای مرمرین کارائیب می باشد. گردشگران تور کارائیب و تور دومینیکن که دنبال کارهای ماجرا جویانه هستند می توانند در این پارک آبی با پوشیدن لباس غواصی به عمق آبهای کارائیب سفر کنند. شاید نام کارائیب را بیشتر از فیلمی تحت عنوان دزدان کارائیب به یاد داشته باشید و از زیبایی های تور کارائیب پیش ذهنیتی داشته باشید. مسافران تور گردشگری که شنا بلد نیستند نگران نباشند آنها می توانند در پارک جنگلی رو به ساحل پیاده روی کنند و به مناطق بکر این پارک بروند و از نزدیک شاهد حیوانات و پرندگانی باشند که در این جنگل جست و خیز می کنند.

تور دومینیکن در کارائیب 

جزیره سائونا در تور دومینیکن

پارک ملی دومینیکن یکی از پارک های بزرگ این کشور بر شمرده می شود که سالانه گردشگران فراوانی را از قاره ها مختلف در قالب تور دومینیکن به خود می بیند. بخشی از این پارک که به جزیره سائونا اختصاص دارد باعث شده است که برتری پارک دو چندان شود. نمای این پارک از یک طرف رو به دریای و از طرف دیگر به درختان نخل ساحلی مشرف می باشد. تور قایق رانی در ساحل این جزیره وجود دارد که با پرداخت هزینه و سوار شدن به قایق می توانید به این جزیره دوست داشتنی برسید.

تور دومینیکن در کارائیب 

خلیج عقاب در تور دومینیکن

بکرترین ساحل دنیا که کمتر گردشگری را به خود دیده است و گاهاً گفته می شود که تاکنون پای هیچ تور خارجی و حتی تور داخلی به آن باز نشده است. سواحل زیبای خلیج عقاب در حوالی یک روستای کوچک قرار دارد که با سایر اماکن گردشگری فاصله زیادی دارد و تنها راه رسیدن به این خلیج عقاب استفاده از تور قایق رانی که لیدر نیز به همراه دارد، می باشد. خلیج عقاب دارای آب های فیروزه ای و شفاف و نیز ساحلی با شن های سفید است که هر گردشگری با دیدن این خلقت زیبا لحظاتی را در سکوت به سر می برد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها