تور خوزستان سرزمین عاشقان

استان خوزستان یکی از شهر های ایران است که گردشگران زیادی از طریق تورها به این شهر سفر می کنند. از شهرهای این استان که در تور داخلی و تور خارجی مورد بازدید قرار می گیرد می توان به خرمشهر، آبادان، شادگان و هندیجان اشاره کرد که می توانیم از طریق رزرو بلیط هواپیما با سفر به خوزستان از هر کدام از این شهر ها دیدن کنیم و در این نوشته توضیحی مختصر درباره هر کدام از این شهرها داده می شود.

تور خوزستان سرزمین عاشقان 

سفر به دیار خوش قلب ها در تور آبادان

دو سینمایی که در شهر آبادان وجود دارد همواره در تور خوزستان مورد توجه قرار می گیرد و به خاطر قدمتی که این سینماها دارند گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند. سینما تخت و تاج توسط انگلیسی ها و با آجر قرمز نسوز در سال ۱۳۲۳ افتتاح شده است. سینمایی دیگر که در این تور مورد بازدید قرار می گیرد سینمای شیرین است که ۸۰ سال قدمت دارد و از اولین سینماهای ایران محسوب می شود. در تور آبادان مکان های دیگری مانند کلیسای ارامنه، مسجد راگونی ها و موزه آبادان نیز مورد بازدید قرار می گیرد.

تور خوزستان سرزمین عاشقان 

سرزمین جنگ خرمشهر در تور خوزستان

در تور خرمشهر جالب ترین اثری که مورد بازدید قرار می گیرد حلقه قدرت ارجان در موزه بهبهان است که قدمت آن به قبل از میلاد حضرت مسیح بر می گردد و به همراه اشیا گران قیمت دیگری در آرامگاه کیدین هورتران پسر کور لوش تابونی برنزی کشف شده است. خرمشهر یکی از شهرهای است که به دلیل گردشگران زیادی که برای دیدن باقی مانده های جنگ ایران و عراق به این شهر سفر می کنند باید از قبل نسبت به رزرو هتل اقدام کرد. شهرستان تاریخی آسک در هندیجان نیز دیگر اثر گردشگری خوزستان است. دیدن شهر تاریخی و قدیمی آسک یکی از بهترین قسمت های  تور گردشگری خوزستان می باشد. در این شهر آتشکده ها، گور های قدیمی، تابوت ها و کتیبه هایی به خط پهلوانی وجود دارد. گردش در تالاب شادگان با قایق ها و بهره بردن از زیبایی های این تالاب از دیگر مزیت های این تور می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها