تور جزیره کیش با پارک بی نظیر اوشن

جزیره کیش به علت اینه در جنوبی ترین بخش ایران واقع شده است کمتر زمستان به خود دیده است و دارای تابستان های سوزان نیز می باشد. به دلیل اینکه در فصل بهار بهترین آب و هوا را دارا می باشد اکثر گردشگران از تور نوروزی کیش بیشتر از تور تابستانی استقبال می کنند. در تور کیش، پارک آبی اوشن که جدیداً در کیش راه اندازی شده است یک پارک رو باز و بسیار مجهز می باشد که در تکمیل جاذبه های تور کیش نقش بسزایی دارد. همچنین از مزایای این جزیره این است که می توان با رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر نیز به این جزیره زیبا سفر کرد.

 تور جزیره کیش با پارک بی نظیر اوشن

اوشن اولین پارک رو باز در کیش

اوشن اولین پارک آبی رو باز ساخته شده در جزیره کیش و نیز نخستین پارک آبی در ایران است که در فضای باز می باشد و برای استفاده بانوان ایرانی که از تور کیش استفاده کرده اند نیز بلامانع می باشد. اوشن در منطقه ای ساخته شده است که در اطراف آن هیچ برجی دیده نمی شود و از هیچ کجا نمی توان به محوطه این پارک اشراف داشت. ضمناً در پارک آبی اوشن مجهزترین و مهیج ترین وسایل بازی وجود دارد که لحظات پرنشاطی را برایتان به ارمغان می آورد.

تور جزیره کیش با پارک بی نظیر اوشن 

امکانات ضروری در پارک اوشن و نکات ضروری

برای رفاه حال گردشگران تور داخلی و تور خارجی در داخل پارک اوشن امکاناتی وجود دارد تا آنها را از رفتن به خارج پارک بی نیاز کند. در رستوران شیک و تمیز پارک آبی اوشن انواع غذاهای دریایی و بین المللی وجود دارد و در کافه های این پارک نیز انواع نوشیدنی های خنک و دسرهای دلچسب برای گذراندن لحظاتی مملو از آرامش خارج از هیاهوی پارک سرو می شود. در این پارک استخرهای متنوع و  سرسره های بلند و مرتفع وجود دارد که در ایران بی نظیر می باشد. در نزدیکی پارک هتل لوکس و پنج ستاره وجود دارد پس نگران اقامت خود نباشید زیرا علاوه بر هتل پنج ستاره هتل های با قیمت مناسب تر نیز در این حوالی یافت می شود.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها