تور توکیو پایتخت مدرنیته ژاپن

 توکیو کلان شهری مدرن است که مناطق تاریخی و سنتی در آن به ندرت یافت می شود. این شهر که یکی از شهرهای پرجمعیت جهان است بارها بوسیله حوادث طبیعی تخریب شده و هر بار زیباتر از قبل بازسازی شده است. شاید یکی از علل جذب تور خارجی به این شهر مدرنیته و پیشرفته بودن آن باشد. این شهر به دلیل اینکه مملو از درختان گیلاس است به شهر شکوفه های گیلاس هم مشهور است و در نوروز که شکوفه ها باز می شوند دیدنی تر و مقصد تعداد زیادی تور نوروزی است. آزانس هواپیمایی الهام سیر مجری انواع تورهای داخلی و خارجی در ایران .

 تور توکیو پایتخت مدرنیته ژاپن

برج توکیو و پارک اوئنو

برج توکیو دیدنی ترین و پربازدیدترین مکان توکیو است. این برج دومین سازه بلند ژاپن است که در مرکز توکیو واقع شده است و پیش تر برای ارتباطات از آن استفاده می شد. اگر در گشت و گذار در توکیو با برجی شبیه برج ایفل فرانسه برخورد کردید متعجب نشوید این همان برج توکیو است که که طراحی مشابه برج ایفل دارد و به رنگ نارنجی و سفید می باشد. از بالای این برج نمایی دیدنی از توکیو مشاهده می شود. تور توکیو را با دیدن از این برج جالب و شگفت انگیز پیگیری کنید. پارک اوئنو یکی از جاذبه های شگفت انگیز در توکیو است و در آن تعداد زیادی معبد، باغ و استخر وجود دارد. شما می توانید از موزه های متعددی که در دل این پارک جای گرفته اند دیدن کنید. این پارک که برای عموم آزاد است و به دلیل درختان گیلاس بی شمار و شکوفه های زیبا بیشترین بازدید کننده را در فصل بهار به خود اختصاص داده است. همچنین رایگان بودن این مکان تفریحی همه روزه تعداد زیادی تور خارجی و گردشگری را از سراسر جهان به سوی خود جلب کرده است.

تور توکیو پایتخت مدرنیته ژاپن

باغ ملی شینجوکو گیون

مقصد بعدی تور توکیو باغ ملی است که متعلق به خانواده نایتود در دوره ادو بوده است که بازید از آن برای همه مردم و گردشگران آزاد است. این باغ طرحی از باغ های انگلیسی و فرانسوی و باغ های سنتی ژاپن را با هم دارد و این سه طرح چشم انداز بسیار زیبایی به باغ می دهند. پارک ملی دارای مکان هایی سرسبز که در اطراف آب های زلال قرار گرفته و برای پیک نیک بسیار مناسب است. می توانید در مسیرهای پیاده روی قدم بزنید و از دیدن شکوفه های زیبای هزاران درخت گیلاس لذت ببرید.

تور توکیو پایتخت مدرنیته ژاپن

محل عابر پیاده شیبویا

زمانی که اکثر افراد به توکیو فکر می کنند چیزی که از تور توکیو انتظار دارند بازدید از آسمان خراش ها، خیابان های شلوغ و مراکز خرید بزرگ است برای رسیدن به این مقصود محل عابر پیاده شیبویا  به خاطر وجود رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های مختلف مناسب است. بیلبردهای تبلیغاتی بزرگ با رنگ ها و نورهای زیبا منظره زیبایی را به آنجا بخشیده است. محل عابر پیاده بهترین مکان برای نشان دادن ازدحام جمعیت در توکیو است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها