تور تهران و باغ موزه قصر بخش دوم

در بخش پیشین مطلبی را نوشتیم و در آن در مورد پیشینه تاریخی باغ موزه قصر که یکی از اماکن تور گردشگری تهران است توضیحاتی دادیم و همین طور به روند تبدیل آن از یک قصر به یک واحد نظامی و مخروبه شدن و در نهایت تبدیل به اولین زندان مدرن ایران و سپس تعطیلی و تخریب و در نهایت تبدیل شدن به یک باغ موزه اشاره داشتیم. در این بخش نیز در ادامه مطالب قبلی خواهیم پرداخت به وضعیت کنونی باغ موزه قصر که در تور تهران گردشگران زیادی را به خود جلب می کند و برنامه های متعددی نیز در این باغ موزه برای علاقه مندان به تور داخلی و نیز گردشگرانی که با تور خارجی به تهران آمده اند، به اجرا گذاشته می شود.

تور تهران و باغ موزه قصر بخش دوم 

بخش های مختلف باغ موزه قصر

در باغ موزه قصر می توانید بخش هایی رااز جمله قسمت «باغ ایرانی» را ببینید که به عنوان یک موزه رو باز و با تنوع گیاهی بی نظیر می تواند محیطی بسیار دلشنین را در پیش چشمان شما قرار دهد. در این بخش با استفاده از فضای دلنشینی که ایجاد شده است محیط بسیار جذابی را برای عکاسی فراهم کرده. بخش دیگری که مورد توجه دانشگاهیان و گردشگران خارجی قرار می گیرد موزه ای است تحت عنوان موزه تاریخ انقلاب اسلامی ایران که تصاویری کمیاب را از مبارزات قبل از انقلاب مردم با نظام شاهنشاهی به تصویر کشیده است. و نماهای قدیمی زندان در زمان پهلوی بازسازی گشته و می تواند یک بازدید جذاب در تور تهران به تهران قدیم و این باز فضای زندان های آن زمان برای جوانان نسل امروز باشد.

تور تهران و باغ موزه قصر بخش دوم 

باغ موزه قصر تلفیقی از چندین موزه تور تهران

البته ناگفته نماند که با توجه به اینکه این بنا مطابق با استانداردها بازسازی شده و نمایی زنده از سال های دور را به تصویر می کشد اغلب اوقات برای فیلمبرداری برنامه ها و فیلم های سینمایی نیز از فضای آن استفاده می شود. بخش های دیگری که در باغ موزه قصر می توانید مشاهده کنید شامل مسجد و زوارخانه قصر یک کتابخانه بزرگ و غنی و نیز چایخانه و سفره خانه سنتی می باشد و در بسیاری از فصول بازارچه های محصولات فرهنگی نیز در این مکان دایر است. در این موزه فضاهای سبز بسیار و حتی اماکن ورزشی نیز قرار داده شده است و شاید به رغم بسیاری افراد بعد از قسمت بازسازی شده زندان بخشی به نام زندان مارکوف که شامل فضاهای گوناگون و آثار قدیمی می باشد جذاب ترین بخش باغ موزه قصر به شمار می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها