تور ترکیه و شهرهای باستانی آن

اکثر گردشگران ترکیه را به خاطر مراکز خرید فوق العاده اش و یا تفریحات لوکسش می شناسند اما گردشگران علاقمند به باستان شناسی همیشه به دنبال اماکن قدیمی و تاریخی هستند تا حس کنجکاوی خود را ارضا کنند. در این متن سه شهر با قدمت بسیار زیاد را که امروزه به جاذبه تبدیل شده است را معرفی می کنیم. از مزایای قابل تأمل در تور ترکیه و همینطور تور آنتالیا که بیشترین متقاضی را دارد امکان رزرو بلیط هواپیما و نیز بلیط چارتر برای کاهش هزینه های سفر است.

تور ترکیه و شهرهای باستانی آن 

کلیسای سنت نیکلاس در تور ترکیه

کلیسای سنت نیکلاس در دمره که از توابع آنتالیا می باشد، واقع شده است. آرامگاه یکی از امپراتورهای کشور ترکیه در این کلیسا باعث شده تا به یکی از مقاصد اصلی تور گردشگری تبدیل شود. این امپراتور به دلیل رحم و مروت بسیاری که به درماندگان و طبقات پایین اجتماعی داشته در میان بومیان ترکیه محبوب شده است و در تور داخلی ترکیه متقاضی زیادی دارد. کلیسای سنت نیکلاس چندین سال در زیر خاک و گلی بوده است که بر اثر سیلاب بالا آمده و باعث مفقود شدن موقت این کلیسا شده است. این کلیسا بارها و بارها بر اثر وقایع طبیعی تخریب شده ولی دوباره بازسازی شد.

بازدید از شهر سنگی کاپادوکیا

کاپادوکیا از شهرهای باستانی کشور ترکیه بوده است که در زیر زمین و در دره زیبای کاپادوکیا ساخته شده است. این شهر تاریخی از هشت طبقه ساخته شده است که تورهای ترکیه تنها اجازه بازدید از برخی طبقات آن را دارند. کاپادوکیا جزو قدیمی ترین شهر های سنگی و زیر زمینی به حساب می آیند که دارای اتاق های بسیاری است. این شهر قدیمی در میان باغ های دره کاپادوکیا قرار دارد و در نزدیکی آن کلیساهایی ساخته شده که مر بوط به دوران های باستان می باشد.

تور ترکیه و شهرهای باستانی آن 

بورسا کلان شهری در تور ترکی

بورسا یکی از شهرهای بزرگ ترکیه است که فاصله کمی با پایتخت ترکیه دارد و در نزدیکی دریای مرمره قرار دارد. در حوالی بورسا یک دهکده کوچک به نام کامالیزیک وجود دارد که دوران عثمانی را برایتان تداعی می کند. چیزی که در این دهکده باعث ازدیاد تور خارجی و نیز تور داخلی می شود وجود کوه های بلند و برفی اطرافش است که مکان مناسبی را برای اسکی روی برف تدارک دیده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها