تور ترکیه و خطرات احتمالی

ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که به لحاظ جاذبه های گردشگری و آب و هوای مناسبش معمولا همیشه بخشی از تور گردشگری ایران را به خود اختصاص داده است. با وجود اینکه کشور ترکیه برای توریست های ایرانی ورود به این کشور ار بدون ویزا اعلام کرده است اما به دلیل خطرات احتمالی در این کشور که جدیداً نیز افزایش یافته است بهتر است با تور ترکیه به این کشور سفر کنید و بیشتر مراقب خود و اطرافیانتان باشید. حوادث تروریستی و درگیری های داخلی برای مدتی تور ترکیه را تحت الشعاع قرار داده بود و بسیاری از کسانی که اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده بودند، بلیط ها را باز گرداندند، اما اکنون شرایط به حالت آرامش بازگشته و امنیت خوبی در سفر به ترکیه وجود دارد.

تور ترکیه و خطرات احتمالی 

گروه های بزهکاری در ترکیه

در شهرهای ترکیه و بخصوص پایتخت آن استانبول گروه های بزهکار وجود دارند که برای گردشگران تور خارجی که وارد ای کشور می شوند نقشه های شومی کشیده اند. این بزهکاران گردشگران را به بهانه بردن به اماکن تفریحی و غیره به مکان خارج از شهر می برند و پس از گرفتن اموال آنها در صورت درگیری ابایی از کشتن این گردشگران ندارند.

سگ های ولگرد در تور ترکیه

در تور ترکیه علاوه بر مردم محلی باید مواظب سگ های ولگرد و وحشی باشید و آنها را دست کم نگیرید. برای این منظور گردشگران تور گردشگری باید هر موقع که واستند از هتل خارج شوند حتما با لیدر تور مسافرتی خود هماهنگ کنند و حدالمقدرو در صبح خیلی زود و یا شب هنگام تنهایی خارج از هتل نباشند. کم نبوده گردشگرانی که به دام سگ های ولگرد و گرسنه افتاده اند و متاسفانه جان باخته اند.

تور ترکیه و خطرات احتمالی 

حمله مسلحانه به ماشین توریست ها

این اتفاق بیشتر برای ایرانیانی اتفاق می افتد که ترجیح داده اند با تور زمینی وارد ترکیه شوند. درون خاک ترکیه بارها و بارها به اتوبوس ها و ماشین های حامل گردشگران ایرانی حمله شده و باعث زخمی شدن این گردشگران شده است. بنابراین درست است که هزینه بلیط هواپیما بیشتر از اتوبوس است و اینکه تور زمینی تور ارزان به حساب می آید اما امنیت سفر پروازی از این لحاظ بیشتر است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها