تور تبریز شهر بدون گدا

از شهرهایی که سالانه گردشگران زیادی با تور داخلی و تور خارجی از آن دیدن می کنند، شهر تبریز است. این شهر به خاطر جاذبه های فراوان و هم مرز بودن با آذربایجان مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد. برای سفری آسوده به این شهر می توانید از بلیط هواپیما استفاده کنید. تعدادی از جاذبه های گردشگری تور تبریز و شهر تبریز را معرفی می کنیم. آژانس مسافرتی الهام سیر ارائه دهنده انواع تور در ایران .

تور تبریز شهر بدون گدا 

جنگل ارسباران و ائل گلی تبریز

یکی ازجاذبه های تور تبریز دیدن از جنگل ارسباران است که از کوه قوشا داغ شروع شده و تا رود ارس ادامه دارد ای منطقه به عنوان ذخیرگاه زیست کره در یونسکو ثبت شده شامل گون های مختلف پرندگان و حیوانات و ماهی ها است از حیوانات این منطقه می توانیم به کل و بز، گراز، گرگ و خرس قهوه ای اشاره کنیم. از جاذبه های زیبای تبریز می توانیم به شاه گلی اشاره کنیم که ابتدا توسط آق قیونلوها ساخته شده و توسط صفویان تکمیل شده است. دریاچه ای که عمقش بیش از ده متر می باشد و وسایل لازم برای قایق رانی بر سطح آب وجود دارد. با ساخته شده هتل ائل گلی جنبه ملی پیدا کرده و شامل بازار، موزه، مراکز خرید است.

تور تبریز شهر بدون گدا 

تفریحی بقعه عون بن علی و برج ساعت

از جاذبه های تاریخی این تور گردشگری می توان بازدید از آرامگاه عون بن علی ملقب به زینال اشاره کنیم که بر فراز کوه سرخاب ساخته شده است. پروژه تله کابین هم در این محل در حال احداث است که با تمام شدن این پروژه بزرگترین تله کابین کشور خواهد شد. در بالای کوه مجسمه شهریار که یکی از شاعران بزرگ ترک زبان است قرار دارد. ساختمان شهرداری به دستور رضا شاه در قبرستان متروکه کوی نوبرساخته شده و اکنون در مرکز شهر تبریز قرار دارد نمای بیرونی این بنا شبیه به عقابی است که در حال پرواز می باشد و ساختمان دارای یک برج ساعت است که صدای آن به گوش همه می رسد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها