تور تایلند و دانستنی های مهم سفر

تایلند سرزمین افسانه ای ایرانیان است که معمولاً در اولین تور خارجی خود دوست دارند به تایلند بروند. تایلند آنقدر جاذبه و دیدنی دارد که اگر بدون تور تایلند به این کشور سفر کرده باشید بی تردید سردرگم خواهید شد. در اینجا قصد نداریم جاذبه های تایلند را معرفی کنیم اما نکاتی هست که دانستن آنها قبل از سفر ضروری است پس متن زیر را با دقت بخوانید زیرا در سفر شما می تواند کمک کند برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

تور تایلند و دانستنی های مهم سفر 

شهرگردی در تور تایلند

در تور تایلند کدام شهرها را در اولویت گردش و بازدید قرار دهیم؟ این سوال اکثر گردشگران تور خارجی ای است که قدم در این سرزمین رویایی گذاشته اند. اولین شهری که معمولا در اولویت تور گردشگری است بانکوک پایتخت تایلند است و پس از آن شهر ساحلی پاتایا از محبوبیت فوق العاده ای در میان گردشگران برخوردار است اما بعد از پاتایا و در صورت داشتن زمان می توانید پوکت را انتخاب کنید و به ساحل زیبای این جزیره بروید.

برترین فرودگاه های تایلند

فرودگاه بین المللی بانکوک یکی از برترین فرودگاه های تایلند می باشد که بسیار مجهز است و از امنیت خوبی برای فرود برخوردار است و می توان با رزرو بلیط هواپیما سفر امنی را تجربه کرد. فرودگاه پوکت کمی کوچکتر از فرودگاه بانکوک است ولی تنوع پرواز در آن با توجه به شهرت و محبوبیت تور پوکت خیلی بیشتر از بانکوک است. اگر قصد سفر به دبی و اکثر کشورهای عربی را دارید ابتدا تور شما یک توقف کوچک در فرودگاه بانکوک و یا پاتایا می کند و بعد از آنجا راهی کشور مورد نظرتان می شوید.

تور تایلند و دانستنی های مهم سفر 

هتل و اقامتگاه در تور تایلند

سفر به تایلند معمولاً تور ارزان به حساب می آید، به علاوه اینکه تور لحظه آخری به این کشور هم معمولاً در لیست تورهای آژانس های مسافرتی یافت می شود. هتل لوکس نیز در این کشور ارزان است و به راحتی گیر می آید. انواع هتل از یک ستاره تا لاکچری این امکان را به گردشگران می دهد تا بتوانند یک انتخاب خوب و مناسب با شرایط خود داشته باشند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها