تور تایلند و جزیره کوفی فی

تور تایلند علاوه بر آسیا در کل جهان محبوبیت دارد و سالانه گردشگران بسیاری از این تور برای گذراندن تعطیلات تابستانه خود و نیز از تور نوروزی این کشور برای گرفتن انرژی مضاعف برای شروع سال جدید بهره می برند. تایلند مملو از جزایر و اماکن دیدنی است اما جزیره کوفی فی چیز دیگری است که از بودن در آن سیر نمی شوید. اما رفتن به هر مکانی که برای شما تازگی دارد نیازمند (راهنمای قبل از سفر) از آن جاذبه است و اینکه آیا هزینه های آنجا با جیب شما مطابقت دارد در این راهنمای تور تایلند به جواب این پرسش ها می پردازیم.

تور تایلند و جزیره کوفی فی 

هتل و خوابگاه در جزیره کو فی فی

به دلیل توریست پذیر بودن جزیره کوفی فی از هتل و خوابگاه چیزی کم ندارد. در این جزیره هتل لوکس که دارای تمامی امکانات رفاهی باشد کم نیست اما کمی گران قیمت است هر چند که ارزش امتحان کردن را دارد و می توانید خستگی هایتان را در استخر این هتل ها از تن به در کنید. هتل ارزان نیز در تور کوفی فی زیاد است مخصوصا خوابگاه ها و اتاق هایی که امکاناتشان در دادن یک تخت به شما خلاصه می شود.

تور تایلند و جزیره کوفی فی 

رستوران و حمل و نقل جزیره کوفی فی در تور تایلند

در جزیره کوفی فی انواع رستوران های تایلندی و ایتالیایی و اروپایی یافت می شود که غذا در رستوران های محلی و تایلندی ارزان تر است. جزیره کوفی فی به دلیل اینکه پذیرای تور خارجی از سراسر دنیا است هر نوع غذایی در رستوران های آن یافت می شود که قیمت ها متغیر است و در فصول تور گردشگری به دو یا سه برابر افزایش می یابد. جالب است بدانید که به جزیره کوفی فی جزیره بدون ماشین نیز می گویند زیرا در آن هیچ گونه وسایل نقلیه اعم از تاکسی و اتوبوس وجود ندارد. برای بازدید از کل جزیره کوفی فی در تور قایق رانی ثبت نام کنید و برای گشت و گذار در این جزیره دوچرخه اجاره کنید ضمناً قدم زدن در این جزیره حس خوبی را به شما انتقال خواهد داد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها