تور تایلند و بازدید از جزایر رویایی پاتایا

جاذبه های دیدنی جزیره مرجانی پاتایا

یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند پاتایا است که در ساحل خلیج تایلند واقع شده و مقصد اصلی تور تایلند است و سالانه بیش از پنج میلیون توریست را جذب می کند. باتوجه به آب و هوای خاصی که دارد بهترین زمان برای سفر به این کشور و لذت بردن از آن اواسط اسفند تا اواسط خرداد است و همین باعث شده تور نوروزی تایلند توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کند. یکی از مهمترین جاذبه های پاتایا، تور یک روزه به جزیره مرجان است این جزیره دارای محیطی آرام و زیبا و آب های مملو از مرجان است. گردشگران می توانند با قایق هایی که کف شیشه ای دارند به تماشای مرجان ها بپردازند. اسکی روی آب و موج سواری تفریحات مهیجی هستند که لذت بردن از این جزیره زیبا را دو چندان می کنند. همچنین می توان با شنا، غواصی و حمام آفتاب لحظاتی به یادماندنی برای خودتان رقم بزنید. در رستوران های اطراف جزیره انواع غذاهای دریایی سرو می شود که کامل کننده لذت این تور نوروزی یک روزه می باشند. آژانس هواپیمایی الهام سیر مجری انواع تورهای داخلی و خارجی در ایران .

تور تایلند و بازدید از جزایر رویایی پاتایا

آکواریوم پاتایا اوج هیجان و شگفتی

این آکواریوم هیجان انگیزترین آکواریوم جهان است که می تواند دنیای شگفت انگیز زیر آب را نمایان کند و نیز جزء پرطرفدارترین جاذبه های پاتایا و تور های این کشور نیز به حساب می آید. گردشگران در این آکواریوم زیبا می توانند قدم بزنند و از فاصله نزدیک از دیدن کوسه ها، مارماهی ها، لاک پشت ها، خرچنگ ها، ستاره های دریایی و انواع حیوانات زیبای اقیانوس لذت ببرند. در بخش دیگر آکواریوم استخری وجود دارد که می توانید از نزدیک بعضی از این حیوانات دریایی را لمس کنید و با آنها آشنا شوید و بچه ها با غذا دادن به این حیوانات می توانند تجربه خوبی را کسب کنند.

آلکازار شو بی نظیر در آسیا

این شو برترین جاذبه گردشگری پاتایا و از مهم ترین جاذبه های تایلند و مقصد عمده تور تایلند است. شو دیدنی آلکازار که روزی سه بار در پاتایا اجرا می شود توسط اجرا کننده های بسیار حرفه ای با دکوراسیون های بی نقص شما را چنان خیره و مجذوب خود می کند که گذر زمان را حس نمی کنید. این شو با شوی مولین روگ در پاریس رقابت می کند. داشتن لحظاتی شاد و لذت بخش باعث شده است که روزانه تماشاگران بسیاری را به خود جلب کند به طوری که گردشگران قبل از تماشای آلکازار پاتایا را ترک نمی کنند و در تور نوروزی تایلند می توانید تجربه ای متفاوت را داشته باشید.

تور تایلند و بازدید از جزایر رویایی پاتایا

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها