تور تابستانی و جاذبه های برتر آسیا

در ایران چون تعطیلات تابستانه طولانی است از تور داخلی و تور خارجی در این فصل استقبال زیادی می شود مخصوصا اگر این تورها به مناطقی باشد که دارای سواحلی زیبا و خنک است. در این متن سه جاذبه خنک و تابستانه در آسیا را معرفی می کنیم.

تور تابستانی و جاذبه های برتر آسیا 

بالی سواحی رویایی در تور اندونزی

در تور تابستانی اندونزی یکی از برترین گزینه ها رفتن به سواحل رویایی بالی و تور اندونزی است. در این سواحل زیبا و خنک می توانید تعطیلات تابستانه فوق العاده ای را به سبب دیدن جاذبه های فراوان آن هم در ساحلی با هوای خنک سپری کنید. بالی چندین ساحل باشکوه دارد که می توانید در این سواحل از تفریحات آبی همچون شنا و قایق رانی و موج سواری لذت ببرید. مناظر و طبیعت بالی به حدی زیباست که به بهشت اندونزی نیز معروف است اگر به دنبال تفریحات ماجراجویانه هستید می توانید در تور آفرود ثبت نام کنید و هیجان به تمام معنی را از عمق جانتان درک کنید.

سواحل لنکاوی در تور مالزی از نوع تابستانه اش

تور مالزی به سواحل زیبایش معروف است این سواحل زیبا را شاید در هیچ کجای جهان نتوانید ببینید پس تا می توانید از تور مالزی کمال استفاده را بکنید و به تمام سواحل و جزایر دست نخورده مالزی سر بزنید. از جمله تفریحاتی که می توانید در مالزی از آن لذت ببرید شنا کردن در سواحل کم عمق و غواصی در سواحل عمیق می باشد همچنین می توانید با تور کشتی رانی به تماشای تمامی نقاط این جزایر بپردازید.

تور تابستانی و جاذبه های برتر آسیا 

تور پینانگ شهری پر از جاذبه در کشور مالزی

پینانگ یکی از شهرهای مالزی می باشد که دارای صومعه ها و نقاط قدیمی و موزه های تاریخی و فرهنگی می باشد. در پینانگ و تور مالزی تجربه قدم زذن در پارک ها و سواحل زیبای این شهر را از دست ندهید. در تور تابستانی شهرهایی که دارای ساحل هستند شنا جزء جدانشدنی این سفرها می باشد و سواحل زیبای پینانگ نیز از این امر مستثنی نیستند. شهر پینانگ را می توان مرکز غذا در مالزی دانست زیرا در این شهر انواع غذاهای هندی و چینی و غیره وجود دارد و تور مالزی بدون رفتن به پینانگ و چشیدن غذاهای خوشمزه آن ناتمام می ماند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها