تور بوداپست و نمادهای گردشگری آن

مجارستان در مرکز اروپا قرار دارد و پایتخت این کشور کلان شهر بوداپست است. برای سفر به مجارستان می توانید از آژانس های مسافرتی بلیط چارتر تهیه کنید و یا منتظر بلیط لحظه آخری با قیمت ارزانتر باشید و سپس با تور مسافرتی و با هواپیما به این کشور افسانه ای بروید و رویاهای خود رنگ واقعیت بزنید. تور بوداپست و تور مجارستان جاذبه های فراوانی دارد که در این متن فقط سه مورد از مهمترین این جاذبه ها را به تصویر می کشیم.

تور بوداپست و نمادهای گردشگری آن 

برج پارلمان در تور بوداپست

برج پارلمان از مهمترین برج های تور بوداپست می باشد که به عنوان جاذبه گردشگری ارزش و اعتبار زیادی دارد و در فصول گردشگری تعداد زیادی توریست که با تور خارجی به بوداپست آمده اند را در این پارلمان خواهید دید. محبوبیت این برج به علت قرار گیری در کرانه رودخانه دانوب و نیز در حوالی مهم ترین میدان بوداپست می باشد زیرا هر دوی اینها از جاذبه های محبوب بوداپست هستند و همیشه شلوغ می باشند. در روز تصویر برج پارلمان بر روی رودخانه دانوب زیبایی غیر قابل وصفی را می سازد و در شب با روشن شدن چراغ هایش همانند ستاره ای در بوداپست می درخشد.

زیباترین پل معلق اروپا در تور مجارستان

پل زنجیری مهم ترین و پر طرفدارترین جاذبه و نماد بوداپست در نزد تور داخلی می باشد و در اکثر اوقات در روی این پل گردشگران تور مجارستان دیده می شوند که مشغول عکاسی هستند. بوداپست با عبور رودخانه دانوب از وسط آن به دو بخش بودا و پست تبدیل شده است و یکی از راه های ارتباطی بودا و پست وجود پل زنجیری و معلقی است که این دو بخش را به هم ارتباط می دهد. پل معلق از سنگ و فلز ساخته شده و بر روی این پل مجسمه های سنگی زیبایی قرار دارد. در دو طرف پل دو جاذبه مهم بودا پست به نام برج پارلمان و منطقه ماهیگیر باستیون وجود دارد که حد فاصل این دو جاذبه عبور از پل زنجیری می باشد.

تور بوداپست و نمادهای گردشگری آن 

تور بوداپست و رودخانه دانوب

دانوب یکی از طویل ترین رودخانه های قاره اروپا و تور بوداپست است که از کشور آلمان تا کشور رومانی امتداد دارد. این رودخانه رونق بسیار زیادی به شهرهایی که از میان آن ها می گذرد داده است و به یکی از برجسته ترین جاذبه های تور گردشگری تبدیل شده است. یکی از تفریحات جذاب در بوداپست این است که با تور کشتی رانی از تمامی نقاط دیدنی اطراف رودخانه دانوب دیدن کنید و به عکاسی از این رود زیبا و دست نیافتنی و نیز دیدنی های اطرافش بپردازید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها