تور بلغارستان و غذاهای لذیذ بلغاری

اگر از تور بلغارستان برای گذراندن تعطیلات خود استفاده می کنید، حتماً تا آنجا که می توانید از رستوران ها و غذاهای لذیذ این کشور غافل نشوید. آنچه باعث می شود تا تور بلغارستان دلچسب تر باشد طعم واقعی غذای بلغاری است که با غذاهای اکثر کشورهای اروپایی رقابت می کند. با ما همراه باشید تا با رستوران های برتر بلغارستان در تور این کشور آشنا شوید.

تور بلغارستان و غذاهای لذیذ بلغاری 

رستوران باستانی رز و ادنو در تور بلغارستان

در کشور بلغارستان و در شهر زیبای بورگاس رستورانی با قدمت نزدیک به دو قرن وجود دارد که با نام رستوران رز شهرت یافته است. رستوران رز برتری خود را مدیون سرو بهترین غذاهای ایتالیایی، دریایی و فرانسوی همچون کباب ماهی و انواع سالاد در محیطی دنج و رویایی که در آن موسیقی زنده برای گردشگران تور خارجی و تور داخلی و نیز بومیان اجرا می شود، است. هزینه غذا در این رستوران بسیار ارزان و باور نکردنی است و بین رنج ده هزار تا بیست هزار تومان است. رستوران ادنو در وسط شهر بورگاس قرار دارد و یکی از شلوغ ترین رستوران های تور بلغارستان است. در رستوران ادنو غذاهای یونانی و دریایی و مدیترانه ای مانند انواع سالاد سبزیجات و انواع کباب سرو می شود و هزینه غذاها حتی از رستوران رز نیز ارزانتر و باکیفیت تر می باشد.

تور بلغارستان و غذاهای لذیذ بلغاری 

رستوران دایانا و مگدانا در تور بلغارستان

دو رستوران دایانا و مگدانا در شهر زیبای پلوودیو قرار دارند. رستوران دایانا از رستوران های زنجیره ای در شهر پلوودیو می باشد که حدود شش شعبه در همین شهر دارد. این رستوران ها دارای طراحی داخلی بی نظیری هستند و غذاهای خانگی و ماهی کبابی و بره کبابی و انواع سالاد و سوپ در منوی خود دارند و یکی از ارزانترین رستوران های این کشور می باشد. رستوران مگدانا از جمله رستوران های محبوب بلغاری ها می باشد که مراسم و میهمانی های خود را به اینجا می آورند به همین سبب اگر می خواهید در این رستوران یک شام بی نظیر را میل کنید باید از قبل میز رزرو کنید. این دو رستوران به دلیل ارزان و باکیفیت بودن غذاها همیشه مملو از تور گردشگری می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها