تور برزیل فقط فوتبالی نیست

یکی از پر جمعیت ترین کشورهای آمریکای جنوبی که به خاطر صادرات قهوه، گوشت، سویا شهرت یافته است کشور و تور برزیل است. آنچه که باعث می شود تا گردشگران زیادی از اقصی نقاط دنیا با تور ارزان (البته به نسبت مسافت و تعدد اماکن گردشگری) برزیل از این کشور دیدن کنند، شهرت این کشور به تنوع موسیقی و البته فوتبال و طبیعت بکر می باشد. برای سفر به برزیل و آشنایی با فرهنگ و تمدن این کشور می توانید از سفر هوایی چند مسیره با تهیه بلیط چارتر استفاده کنید. از جاذبه های زیبای تور برزیل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

تور برزیل فقط فوتبالی نیست 

اماکن طبیعی و زیبای تور برزیل

یکی از بناهایی که در تور برزیل مورد بازدید قرار می گیرد میدان سی مباشد، که نماد هویت شهر سائوپائولو می باشد. این بنا تاریخی به سبک معاصر ساخته شده و توسط خوزه ادواردو ترمیم شده است. یکی از بناهای تاریخی، کاخ دولت می باشد که توسط مونتیرو ساخته شده است. این کاخ همچون موزه ای شامل اشیاء گرانبهایی مانند ظروف چینی، اشیاءنقره زینتی، نقاشی های هنرمندان، مبلمان می باشد. یکی از آبشارهای جالب که در برزیل بخشی از آن قرار دارد و محل اتصال سه کشور به یکدیگر می باشد ایگو آسو نام دارد. گلوگاه شیطان بلندترین قله این آبشار به حساب می آید. گردشگران تور برزیل برای دیدن از بهشت روی زمین «ریو» به برزیل سفر می کنند. این شهر زیبا که به خاطر داشتن طبیعت منحصر به فرد در یونسکو به ثبت رسیده است بین کوه و دریا قرا دارد. از ورزش هایی که می توانیم در این شهر تجربه کنید می توانیم به موج سواری، قایق رانی، شنا و کوه نوردی اشاره کنیم.

تور برزیل فقط فوتبالی نیست 

کوه گردشگری کله قند در تور برزیل

کوه زیباییکه در این تور گردشگری مورد بازدید قرار می گیرد کوه کله قند می باشد، که به خاطر صادرات نیشکر به این نام شهرت یافته است. طبیعت زیبایی دارد که می توانید با تله کابین از از زیبایی ها لذت ببرید و امکاناتی مانند غرفه سوفات، رستوران، پارک کودکان استفاده کنید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها