تور باتومی جذاب ترین تور اروپایی

شهر باتومی در کنار دریای سیاه قرار دارد، سازه های مدرن و آب و هوای معتدل تور باتومی را به یک جاذبه مورد علاقه گردشگران تور خارجی تبدیل کرده است. برای دیدن جاذبه های و استفاده از امکانات ساحلی تور باتومی که گردشگران آن را نه تنها بهترین تور گرجستان بلکه یکی از جذاب ترین تورهای اروپایی می دانند، می توانید از سفر هوایی و رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید. در متن زیر جاذبه های دیدنی تور باتومی و تور گرجستان را معرفی می کنیم.

تور باتومی جذاب ترین تور اروپایی 

اماکن گردشگری تور باتومی

در این تور گردشگری از مجسمه ای که داستان غم انگیز را در دل خود نهان کرده بازدید می شود. این مجسمه به زنی به نام مدیا تعلق دارد که دل باخته یاسون می شود و او را در دزدیدن پشم زرین از پدرش یاری می دهد، در نهایت به خاطر خیانت یاسون فرزندان خود را می کشد. این مجسمه زیبا در منطقه ای دیدنی در شهر باتومی قرار گرفته است. گردشگرانی که به گل و گیاه علاقه مند هستند می توانند در تور باتومی از با غ گل بازدید کنند. در این باغ زیبا بیش از هزار نوع گل رز پرورش یافته است و گونه هایی از کشورهای دیگر مثل هیمالیا، استرالیا، زلاند نو در این باغ وجود دارد. این باغ به دست آندری نیکلاویچ کراسنوف تاسیس شده است و جزو جاذبه های این شهر زیبا قرار می گیرد.

تور باتومی جذاب ترین تور اروپایی 

دیدنی های آبی تور باتومی

یکی از دیدنی هایی که گردشگران تور داخلی از آن بازدید می کنند، آکواریوم زیبایی می باشد که گونه های منحصر به فردی از ماهی های دریای سیاه و چند دریای دیگر در آن قرار دارد. طراحی آکواریوم از سواحل باتومی الهام گرفته شده است. گردشگران می توانند از دافیناریوم باتومی هم دیدن کنند، که می توانید از حرکات نمایشی دلفین ها به همراه مربیانشان لذت ببرید. این جاذبه برای همه گروه های سنی و با ظرفیت بیش از ۵۰۰ نفر طراحی شده است. برای بازدید از همه جاذبه های شهر زیبای باتومی باید نسبت به رزرو هتل اقدام کرد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها