تور ایسلند ‏و عجایب تئاتر یخ ها

افراد بسیاری که به گردشگری و سفر به کشورهای جذاب علاقه مند هستند می توانند در تور اروپا به کشور ایسلند نیز فکر کنند و در سفر اروپایی خود بلیط هواپیما به مقصد این کشور را رزرو کنند. یک تئاتر یخی در کشوری جذاب و زیبا در تور ایسلند انتظار شما را می کشد. کشوری کوچک و دموکراتیک که به نوعی از اولین دموکراسی های دنیا نیز به شمار می رود. این کشور در میان دو اقیانوس اطلس و منجمد شمالی قرار گرفته است و تورهای زیادی را به خود جذب می کند. فوتبال دوستان شاید در آخرین جام ملت های اروپا بیشتر اسم این کشور را شنیدند. کشوری که بیشتر جمعیت آن در یک ورزشگاه جای می شود و با تشویق های خاص خود که به تشویق ایسلندی معروف شد در خاطر همگان باقی ماندند. در این نوشتار و مقالات بعدی، چند نکته خواندنی از تور ایسلند و جذابیت های این کشور را برای شما بیان می کنیم.

تور ایسلند ‏و عجایب تئاتر یخ ها 

جذابیت های گردشگری تور ایسلند

یکی از مواردی که امروزه و در شرایطی که اکثر کشورهای جهان با مشکل آب و خصوصاً آب سالم روبرو هستند در تور ایسلند خواهید دید و برای گردشگران تور خارجی بسیار جالب توجه می باشد تمیزی و فراوانی آب در ایسلند است، تا حدی که در قسمت های زیادی از این کشور بدون هیچ فیلتری آب مستقیماً برای شُرب به منازل انتقال داده شده است. نکته جالب تر در مورد آب های موجود در تور ایسلند این است که در این کشور هم می توانید آب سرد طبیعی و هم آب گرم طبیعی را مشاهده و استفاده کنید.

تور ایسلند ‏و عجایب تئاتر یخ ها 

فراوانی چشمه های آب گرم به میزانی است که به وفور مورد استفاده مردم این کشور قرار می گیرد. معنای واژه ایسلند سرزمین یخی است و وجود توده های عظیم یخ در این کشور یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور گردشگری برای ورزشکاران و افرادی که به هیجانات برف و یخ مانند اسکی و غیره علاقه مندند می باشد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها