تور اکراین و راهنمای سفر به این کشور

اوکراین یک کشور باستانی است و با اینکه جزو کشورهای اروپایی است اما نام آن در معاهده ویزای شینگن جای ندارد و برای سفر به این کشور باید ویزای اوکراین را از کنسولگری تهیه کرد. زبان رسمی مردم این کشور روسی می باشد و تنها عده کمی از اوکراینی ها به زبان انگلیسی تسلط دارند و این باعث شده است تا گردشگران تور خارجی با مشکل ارتباط رو به رو شوند بنابراین در تور اوکراین باید یک لیدر آشنا به زبان روسی وجود داشته باشد.

تور اکراین و راهنمای سفر به این کشور 

اقامت در تور اکراین چگونه است

در کشور اوکراین نیز مانند سایر کشورهای اروپایی هتل و خوابگاه به وفور یافت می شود و گرشگران می توانند در بر طبق سلیقه و جیب خود در آنها اقامت کنند. تمامی این هتل ها بر اساس استانداردهای بین المللی هتل داری طراحی شده اند و تنها در برخی امکانات لاکچری متفاوت هستند. هزینه یک شب هتل پنج ستاره حدود یک میلیون تومان، هزینه هتل لوکس زیر چهار ستاره حدود چهارصد هزار تومان می باشد. هزینه خوابگاه و ویلا از ۱۵هزار تا ۴۰۰هزار تومان به ازای هر شب متغیر است.

رستوران و هزینه غذا در تور اکراین

در تور اوکراین و در رستوران های این کشور با غذاهای متنوع و با قیمت باور نکردنی مواجه خواهید شد. این کشور اروپایی بر خلاف سایر کشورهای همسایه اش کشوری ارزان است و گردشگران تور خارجی با تور ارزان اروپایی غافلگیر خواهند شد. در رستوران های لوکس اوکراین هزینه هر پرس غذا کمتر از ۴۰ هزار تومان هزینه می خواهد حالا بماند که در یک رستوران معمولی با ده هزار تومان می توانید غذای خوب و لذیذی را میل کنید.

تور اکراین و راهنمای سفر به این کشور 

سیستم حمل و نقل در اوکراین

در اوکراین فرودگاه بین المللی وجود دارد و تاکسی هایی که در جلوی درب این فرودگاه مسافران را به هتل راهنمایی می کنند. اوکراین سیستم حمل و نقل پیشرفته ای از جمله مترو، اتوبوس و تاکسی دارد که هزینه های مترو بسیار ارزانتر از سایر وسایل حمل و نقل است و شما می توانید با ۳۰۰ تومان به هر کجا که می خواهید بروید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها