تور اکراین و بازدید جاذبه های طبیعی کی یف

اکثر گردشگران تور خارجی و نیز تور داخلی کشور اکراین بیشتر مایلند از مکان های طبیعی بازدید کنند به همین دلیل تور اوکراین سه مکان زیر را در اولویت برنامه های خود قرار داده است و می توانید با استفاده از اطلاعاتی که در این نوشتار ارائه داده ایم سفر خوشی را برای خود رقم بزنید. تور اکراین یکی از تورهای اروپایی است که همواره گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

تور اکراین و بازدید جاذبه های طبیعی کی یف 

پارک ملی کارپاتیان در تور کی یف

یکی از مقاصد مهم تور گردشگری بازدید از پارک کوهستانی کارپاتیان است که به عنوان بزرگ ترین پارک اوکراین به شمار می رود. این پارک شامل طبیعتی وسیع و سرسبز و دشت و تپه و دره است که در  برخی جاهای آن خانه های روستایی وجود دارد که اخیراً نیز هتل آپارتمان هایی در این پارک احداث شده اند تا با دسترسی به هتل بتوانید چند روزی را به گشت و گذار در این پارک بپردازید. بازدید از این پارک با ثبت نام در تور پارک امکان پذیر است و به هیچ وجه توصیه نمی شود که تنهایی و بدون راهنما به آن وارد شوید.

تور اکراین و بازدید جاذبه های طبیعی کی یف

ژوراسیک پارک آبی تور اوکراین

پارک آبی ژوراسیک محبوبیت زیادی را در میان گردشگران تور داخلی دارد هر چند که گردشگران تور خارجی هم به وفور در این پارک دیده می شوند. در این پارک انواع سرسره های آبی با ارتفاع های متنوع و نیز استخر موج که مناسب موج سواری و شنا است و همچنین سه رودخانه وحشی و خروشان وجود دارد و بخشی از پارک مختص کودکان است. هیجان و آدرنالین خالص را با تور رفتینگ در این رودخانه ها تجربه کنید و تور به یادماندنی و خاطره ساز را برای خودتان بسازید.

تور اکراین و بازدید جاذبه های طبیعی کی یف 

پارک ملی گیاه شناسی در تور اوکراین

در کشور اوکراین پارک گیاه شناسی با وسعت بسیار زیاد و انواع گونه های گیاهی وجود دارد که از نظر تور گردشگری بازدید از آن بسیار حائز اهمیت است. در این پارک دریاچه و تالابی وجود دارد که به سرسبزی و انبوه درختان آن جلوه ای زیبا بخشیده است. همچنین مکان هایی برای استراحت و تماشای رودخانه ساخته شده و قدم زدن در این پارک و تنفس اکسیژن خالص از جمله حس های پارک گیاه شناسی به حساب می آید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها