تور اسپانیا و موزه های والنسیا

موزه هنر مهم ترین موزه تور اسپانیا

موزه هنر که در شهر والنسیا قرار دارد یکی از بهترین موزه های تور اسپانیا است. این موزه در بنایی بسیار قدیمی اما با معماری زیبا قرار دارد که در گذشته مدرسه بوده است و بعد از سال ها به محلی برای نگهداری آثار هنرمندان مشهور این کشور تبدیل شد. قدمت موزه به حدود ۷قرن و یا بیشتر می رسد و تمامی آثار نگهداری شده در آن باستانی و ارزشمند به حساب می آیند که شاید برای گردشگران تور داخلی زیاد مهم نباشد اما گردشگران تورهای خارجی از آن شدیداً استقبال می کنند. از مزایای تور اسپانیا همین بس که می توانید با رزرو بلیط هواپیما علاوه بر والنسیا از شهرهای مادرید و بارسلون نیز دیدن کنید.

تور اسپانیا و موزه های والنسیا 

موزه ملی سرامیک و موزه تاریخی تور والنسیا

موزه ملی سرامیک که در شهر والنسیا قرار دارد تنها موزه ای است که همیشه در تور والنسیا در برنامه تور قرار می گیرد و گردشگران به دیدن آن علاقه زیادی دارند. معماری جالب و چشم نواز موزه سرامیک که با سنگ های نفیسی تلفیق شده است و نیز آثار باستانی درون موزه تجربه ای متفاوت از موزه را در برابر چشمانتان می گشاید. موزه تاریخی والنسیا نه تنها دارای آثار هنری می باشد بلکه یک محیط مناسب را برای تفریح و سرگرمی  به وجود آورده است. این موزه که در بردارنده تاریخ و سنت مردم کشور اسپانیا است باعث آشنایی هر چه بیشتر گردشگران تور خارجی با مردمان و نیز تاریخ اسپانیا می شود. در این موزه تندیس ها و عروسکهای زیادی وجود دارد که پوشش محلی بر تن دارند و به گونه ای طبیعی ساخته شده اند که آنگار به شما خوش آمد گویی می کنند.

تور اسپانیا و موزه های والنسیا 

موزه آلومینا والنسیا

موزه آلومینا یک موزه باستان شناسی در شهر والنسیا می باشد که دارای معماری زیبا و سقف شیشه ای است. این موزه که چندان هم بزرگ نیست و بلیط آن نیز ارزان است اما دنیای جدیدی از موزه را در برابر تور گردشگری به نمایش می گذارد. از جمله آثاری که در این موزه باستان شناسی می توانید ببینید حمام های قدیمی، معبد باستانی، صومعه های کوچک و چاه های آب است که تمامی آن ها از گذشته های اسپانیا به جای مانده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها