تور استرالیا سرزمین کانگروها و صحراهای سرخ

تور استرالیا بر خلاف بسیاری از تورهای کشورهای عربی و همسایه نظیر تور آنتالیا و تور دبی تور ارزانی برای ایرانی ها محسوب نمی شود، اما ارزشش را دارد و می شود با گرفتن بلیط چارتر و یا ثبت نام در تور لحظه آخری اندکی از هزینه ها کم کرد. در این متن سه مورد از برترین مکان های دیدنی استرالیا را که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است به شما معرفی می کنیم.

تور استرالیا سرزمین کانگروها و صحراهای سرخ

خانه اپرا شاهکار معماری جهان در تور استرالیا

در شهر سیدنی منطقه ای باشکوه وجود دارد که خانه اپرا با معماری فوق العاده اش در آنجا قرار دارد این مکان سیدنی را برای میزبانی از تعداد زیادی توریست با تور استرالیا مشهور کرده است. ساختمان اپرا شبیه اسکلت صدف دریایی طراحی شده است و بسان جزیره ای در میان آبها قرار دارد و فقط از یک سو به خشکی راه دارد. در این منطقه یک باغ وجود دارد که در آن انواع گیاهان و گل ها را می شود، پیدا کرد در این باغ صندلی خانم مکوایر را می توان دید. ساختمان اپرا به دلیل داشتن سالن های متعدد از سینما، آمفی تئاتر و نمایش به یکی از مکان های پرتردد که در آن به وفور تور داخلی و تور خارجی دیده می شود تبدیل شده است. ضمناً تور قایق رانی در محوطه اپرا شما را به گردش در آبهای بندر دعوت می کند تا روزتان را با تماشای آبزیان و نیز غروب خورشید به پایان برسانید.

پارک دریایی در کنار یکی از عجایب جهان

پارک بزرگ دریایی در استرالیا که از حدود هزار جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است. این پارک یکی از شگفت انگیزترین پارک های دنیا  می باشد و با در برداشتن دیوار بزرگ مرجانی شهرت و محبوبیت چند برابر در بین گردشگران تور استرالیا دارد. در این پارک دیوار بزرگ مرجانی قرار دارد که از جمله بلندترین مکان هایی است که از کهکشان دیده می شود. از جمله تفریحات این پارک آبی غواصی و قایق رانی می باشد که می توانید از تور قایق های شیشه ای استفاده کنید تا بتوانید علاوه بر گردش در دریا آبزیان را نیز از نزدیک ببینید.

تور استرالیا سرزمین کانگروها و صحراهای سرخ

اولورو پارک ملی در تور استرالیا

پارک ملی اولورو دارای دو بخش می باشد بخشی از آن شامل تپه های به رنگ قرمز الگا می باشد و بخشی دیگر نیز در زیر مین قرار دارد. بیشترین قسمت پارک را طبیعتی سرسبز و دشتی وسیع تشکیل داده است که پیاده روی در آن بسیار فرح بخش می باشد. این پارک در موقع غروب آفتاب بسیار رنگارنگ دیده می شود و گردشگران تور خارجی بسیار علاقمندند تا در این موقع از روز به پارک بیایند تا بتوانند عکس های نایاب را برای خود ثبت کنند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها