تور استرالیا سرزمینی در دل اقیانوس ها

 تور استرالیا سرزمینی در دل اقیانوس ها

 یکی از تورهای آژانس های مسافرتی که طرفدار بسیاری دارد تور استرالیا است. ویزای توریستی استرالیا و پاسپورت مدارکی هستند که برای سفر به این کشور پهناور و زیبا الزامی می باشد. استرالیا ششمین کشور پهناور جهان است و پایتخت آن شهر کانبرا است و از معروفترین مقاصد گردشگری می باشد. دو شهر بزرگ و دیدنی استرالیا سیدنی و ملبورن هستند. استرالیا از چهار طرف به اقیانوس آرام، اقیانوس منجمد جنوبی، اقیانوس هند و دریای خلیج فارس منتهی می شود بنابراین دسترسی زمینی به این کشور وجود ندارد. خانه اپرای سیدنی از جاذبه های هنری استرالیا می باشد. جاذبه های دیدنی و تفریحی فراوانی در استرالیا وجود دارد و برخی از مهم ترین و محبوب ترین آنها نزد گردشگرانی که با تور داخلی و تور خارجی به این کشور سفر کرده اند بریزبن، پارک ملی نام بانگ، پل بندرگاه استرالیا، پل سیدنی، صخره های مرجانی، ساحل صدفی در خلیج شارک، موزه ملی استرالیا، باغ یخی و چشمه های آلیس استرالیا می باشد که سالانه پذیرای تور مسافرتی از اقصی نقاط جهان می باشند.

تور استرالیا سرزمینی در دل اقیانوس ها 

امکانات رفاهی در تور استرالیا

اما یکی از مراکز مهم در هر سفر مراکز خرید می باشد که قطعا برای تمامی گردشگران جذاب است مرکز خرید وست فیلد استرالیا بسیار بزرگ می باشد و مطمئناً از آن دست پر برمی گردند. در هر سفر یکی از دلایل به یاد ماندنی شدن آن سفر اقامت در یک هتل با امکانات رفاهی کامل می باشد استرالیا دارای هتل های فوق العاده زیبایی است که با جاذبه های دیدنی این کشور رقابت می کند هتل هایی که دارای برترین امکانات به روز دنیا هستند و بهشت را در روی زمین به تصویر می کشند هتل های تراولج، هایمان آیلند و کانتری کامفورت گرین وی هتل های برتر استرالیا هستند. اولین مکانی که در سفر با آن برخورد داریم فرودگاه کشور مقصد می باشد استرالیا به دلیل احاطه شدن در میان اقیانوس ها و راه هوایی پر رفت و آمد دارای فرودگاه های بسیاری می باشد که فرودگاه بین المللی کانبرا مهمترین آنها است و در پایتخت قرار دارد. اگر هزینه سفر برایتان مهم است باید بدانید که تور استرالیا تور ارزان قیمتی نیست هر چند که ارزش دیدن این کشور پهناور را دارد اما برای کم شدن هزینه ها می توانید با تور لحظه آخری یا با آژانس های مسافرتی که بلیط چارتری و هتل چارتری از مزایای آنها است استفاده کنید تا سفری فوق العاده لذت بخش را با هزینه کم تر تجربه کنید.

 تور استرالیا سرزمینی در دل اقیانوس ها

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها