تور استانبول و فستیوال های متنوع

تور استانبول رایج ترین تور خارجی در میان هموطنانمان است و دلایل زیادی وجود دارد که این تور جزو چندین تور پر مخاطب باشد. یکی از این دلایل وجود بلیط چارتر در تمامی زمان ها در آژانس های مسافرتی است که گاهی اوقات این بلیط ها به صورت بلیط لحظه آخری به مخاطبان عرضه می شود. دلیل دیگر که اصلی ترین دلیل می باشد برگزاری فستیوال های متنوع در استانبول می باشد که در فصول مختلف سال به این شهر رنگ و طراوت خاصی می بخشد.

تور استانبول و فستیوال های متنوع 

فستیوال معماری و موسیقی در تور استانبول

فستیوال معماری که سالهاست در استانبول برگزار می شود در گذشته فقط جنبه جشن و سرگرمی داشته است اما امروزه به صورت مسابقه ای و یک سال در میان برگزار می شود و در آن مسابقاتی میان معماران و طرح هایی که ارائه می دهند گذاشته می شود و در آخر به برگزیدگان جایزه ای داده می شود. فستیوال موسیقی و آهنگ های جدید یکی از فستیوال های دلنواز و لذت بخش در استانبول است و به دلیل این که در فواصل زمانی زیادی برگزار می شود عاشقان موسیقی زنده را از سرتاسر دنیا با تور خارجی به سمت این شهر و تماشای این فستیوال می کشاند.

فستیوال آکبانک جاز در تور استانبول

فستیوال آکبانک جاز که از سال ۱۹۹۵ به بعد در استانبول برگزار می شود جزو طولانی ترین فستیوال های دنیا است و به مدت تقریباً بیست روز در این شهر برگزار می شود و در تمام طول این مدت گردشگران تور داخلی و تور خارجی از کنسرت رایگان که در قالب فستیوال برگزار می شوند لذت می برند. آلبانک جاز محبوب ترین فستیوال کشور ترکیه خصوصاً در میان قشر جوان می باشد و سالانه طرفداران بسیاری را از سراسر ترکیه با تور داخلی به سوی استانبول می کشاند.

تور استانبول و فستیوال های متنوع 

فستیوال هنر در استانبول

اگر به دنبال تماشای نقاشی های زیبا در نمایشگاه های نقاشی هستید فستیوال هنر را در تور استانبول از دست ندهید. در این فستیوال نه تنها هنرمندان از ترکیه بلکه از اقصی نقاط جهان با تور به استانبول می آیند تا طراحی ها و کارهای هنری خود را به نمایش بگذارند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها