تور استانبول و بازار گردی مهیج

بازار بزرگ استانبول علاوه بر مرکز خرید بودن خود یک جاذبه مهم استانبول می باشد که در جذب تور گردشگری موفق بوده است. این بازار جزو بزرگترین و پر رونق ترین بازارهای قدیمی دنیا محسوب می شود که اگر از قبل شناختی در مورد مغازه هایش نداشته باشید کاملاً سردرگم می شوید و به هدفتان که خرید در تور ترکیه و به طور ویژه تور استانبول است، برسید. سفر به ترکیه نیز به آسانی با استفاده از رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر امکان پذیر است. در این متن چند مغازه را که معمولاً مورد نیاز است معرفی می کنیم.

تور استانبول و بازار گردی مهیج 

اجناس چرم و پارچه های ترک در تور استانبول

در بازار بزرگ تور ترکیه، چرم فروشی های زیادی وجود دارد و فروشگاه چرم و خز قوچ که سابقه آن به ۵۰ سال می رسد برترین اجناس را عرضه می کند. در فروشگاه های منگوله دار وسایل حمام مثل لنگ و حوله های مرغوب وجود دارد و نیز روتختی و رومیزی های دست باف و سنتی وجود دارد. که هر دوی این اجناس چرم و ترک طرفداران بسیاری در میان گردشگران تور خارجی و نیز خود مردم ترکیه که با تور داخلی به بازار بزرگ آمده اند، دارد.

عتیقه فروشی در بازار بزرگ استانبول

در بازار بزرگ استانبول عتیقه فروشی های بسیاری وجود دارد که که در آنها ظروف سفالی، سرامیکی خوش نویسی، مینیاتور، قالی های عتیقه و ظروف نقره و تیتانیوم وجود دارد. این بخش از بازار استانبول در تور ترکیه بسیار شلوغ است و گردشگران تور خارجی و تور استانبول در پی خرید این کالاهای ارزشمند و نفیس هستند.

تور استانبول و بازار گردی مهیج 

فروشگاه های فرش تور ترکیه

در بازار بزرگ فروشگاه های فرش زیادی وجود دارد و برخی مالکین آنها به دلیل تبحر در این کار فقط فرش های پر فروش و زیبا را به نمایش گذاشته اند این فرش ها که در رنگها و طرح های مختلف هستند زیبایی خیره کننده ای دارند و از فرش های امروزی تا فرش های کلاسیک در ویترین به نمایش گذاشته شده است. برخی دیگر از فروشگاه ها فقط مختص فرش های دست باف و فرش های پشمی هستند و طراحی برخی از این فرشها از اشکال ریاضی پیروی می کند. بازار بزرگ فرش بیشتر مورد پسند تجار فرش هستند که از سراسر دنیا با تور خارجی برای خرید به استانبول می آیند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها