تور استانبول شهر بین قاره ای

تور ترکیه یکی از پر مخاطب ترین تورها برای عید نوروز محسوب می شود و بیشتر هموطنانی که مشتاق مسافرتهای خارجی هستند این تور را در میان انتخاب های خود دارند. در میان تورهای ترکیه تور استانبول برای مسافران جذاب تر است شاید یکی از عللی که توجه نه تنها ایرانیان بلکه مردم از سراسر دنیا را به سوی استانبول جلب می کند ارتباطی باشد که این شهر بین اروپا و آسیا پیوند زده است و به همین دلیل در استانبول تلفیقی از دو فرهنگ غنی آسیایی و اروپایی را می توان یکجا به تماشا نشست. با الهام۲۴ همراه باشید تا مطالبی را در مورد استانبول و زیبایی های آن بیان کنیم و آشنایی بیشتری را با این شهر پیدا کنید.

تور استانبول شهر بین قاره ای

نمادها و جاذبه های گردشگری در استانبول

یکی از اصلی ترین و زیباترین نمادهای استانبول که اتفاقا در تور استانبول نیز بسیار مورد توجه مسافران قرار می گیرد دریای سیاه است که از طریق آن به واسطه تنگه زیبای بسفر آسیا به اروپا می رسد. از نمادهای دیگر استانبول وجود عبادتگاه ها و مساجد متعددی است که ریشه در فرهنگ و قدمت بسیار زیاد این شهر دارد و مسافران تور استابول حتما از یکی از این مساجد که معروفترین آنها مسجد سلیمانیه، مسجد آبی، مسجد فاتح، مسجد بایزید و .. هستند دیدن خواهند کرد چون در برنامه تور بازدید از اماکن معروف و با قدمت وجود دارد. بی شک خرید و گشت و گذار در مراکز خرید یکی از دلایلی است که هر مسافری که قصد سفر به ترکیه و مخصوصا استانبول را می کند در اولویت برنامه های خود قرار می دهد. اگر در تور استانبول به دنبال مراکز خرید هستید خیابان استقلال که مملو از مراکز خرید و اجناس و برندهای ترک است می تواند انتخابی عالی برایتان باشد و با داشتن رستوران ها و غذاهای متعدد و کافه های شیک یک روز به یادماندنی را برای مسافران رقم می زند.

تور استانبول شهر بین قاره ای

پارک گلخانه در کنار دریای مرمرین

یکی از دیدنی های استانبول پارکی زیبا و سرسبز و مدرن است که در کنار دریای مرمره یا سیاه قرار دارد و دارای آب و هوای بسیار خوب و چشم انداز دلنشین است. این پارک یکی از جاذبه های جذاب تور استابول است که تقریبا در تمام طول سال مملو از گردشگران تور خارجی است. قایق سواری و سوار شدن بر کشتی های غول پیکر از لذت بخش ترین تفریحاتی است که می توان در این پارک از آنها بهره برد.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها