تور ارزان کیش

بدون شک تور کیش یکی از پر طرفدارترین تورهای داخلی ایران می باشد. از جزایر زیبای خلیج فارس که در کشور ایران قرار گرفته، می توانیم به جزیره کیش اشاره کنیم. برای سفر به این جزیره می توانید از کشتی یا از سفر هوایی با رزرو بلیط هواپیما و بلیط چارتر استفاده کنید. گردشگرانی که به دنبال بازدید از مناطق بکر هستند بهتر است تور لحظه آخری کیش را از دست ندهند. از جذابیت های تور کیش بی شمار است و در این نوشتار فقط به ذکر چند نمونه از جذابیت های گردشگری تور کیش بسنده می کنیم.

تور ارزان کیش 

جاذبه های تاریخی تور کیش

سفر به جزیره کیش به خاطر جاذبه های فراوانش سفری طولانی می باشد پس بهتر است از قبل هتل مورد نظر خود را رزرو کرده باشید. از معروف ترین جاذبه تاریخی که گردشگران تور کیش علاقه زیادی به بازدید از آن دارند، حریره می باشد که به خاطر قرار گرفتن در میان یک غار و وجود اشیاء باارزشی مانند سکه، ظروف مسی، عراده توپ مورد توجه قرار گرفته است. در تور کیش برای دیدن وسایلی که به انسان هایی که در دوره ایلخانان زندگی می کردند، می توانید از خانه اعیانی بازدید کنید.

تور ارزان کیش 

باغو و کاریز

در اطراف جزیره می توانید از روستایی بازدید کنید که طبیعت سرسبز و درختان سر به فلک کشیده و کهن انسان را شگفت زده می کند. در تور کیش می توانید از شهری که در زیر زمین قرار گرفته، بازدید کنید. این شهر تاریخی طولانی دارد و از بخش های مختلفی مانند حمام قدیمی تشکیل شده است و توسط میراث فرهنگی بخشی از ان برای رفاه حال گردشگران به غرفه و رستوران اختصاص یافته است.

تور ارزان کیش 

نمایشگاه خزندگان در تور کیش

شاید هیجان انگیزترین و ترسناک ترین بخش تور کیش مربوط به بازدید از نمایشگاه خزندگان باشد که می توانید در آن مار بوآ، سوسمار ماداگاسکار را از نزدیک ببینید که تجربه بسیار شگفت انگیزی می باشد. گردشگران تور کیش در این جزیره از تفریح هایی مانند جت اسکی و شنا لذت می برند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها