تور آنتالیا

آنتالیا از شهرهای ساحلی و توریستی ترکیه است که در منطقه  غرب و جنوب ترکیه واقع شده و سالانه تعداد بسیار زیادی از توریست ها تور ترکیه جذب این منطقه خوش آب و هوا و زیبا می شوند ؛ اما دلیل این موضوع از حیث گردشگری دارای اهمیت است . آنتالیا دارای تابستان های گرم و طولانی بوده و حتی گفته شده که در زمستان میزان بارندگی آن بسیار پایین بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است.

تور آنتالیا که به عنوان قطب گردشگری و تفریحی در ترکیه به شمار می رود ، دارای مراکز دیدنی بسیاری است . در بخش قدیمی شهر و منطقه کاله ایچی قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های تاریخی که توسط دیوارهای قدیمی محصور گشته، بسیار جلب توجه می‌کند.پلاژهای آنتالیا نیز که محل مناسب و ایده آلی جهت تفریحات ساحلی ، استراحت ، شنا و حمام آفتاب هستند.

پارک آبی و پارک دلفین ها (دلفین ها، شیرهای دریایی، وال های سفید) در آنتالیا از جمله مراکز تفریحی و دیدنی هایی است بیشتر مورد توجه کودکان قرار گرفته است .

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها