تور آنتالیا و تنوع اماکن گردشگری

موزه بزرگ تور آنتالیا

موزه آنتالیا از قدیمی ترین و بزرگ ترین موزه های کشور ترکیه و تور ترکیه می باشد که با چندین بار بازسازی جلوه ای مدرن و امروزی را به خود گرفته است. این موزه به مانند اکثر موزه های جهان نشان از گذشته ترکیه دارد و توریست هایی که از تور آنتالیا برای تفریح و گردش استفاده کرده اند از این موزه غافل نمی شوند. موزه آنتالیا دارای بخش های متنوعی است و یک بخش از آن نیز برای کودکان اختصاص یافته است و با زبان کودکانه تاریخ برای آنها در این تور گردشگری به تصویر کشیده شده است.

تور آنتالیا و تنوع اماکن گردشگری 

بزرگترین آکواریوم دنیا در تور آنتالیا

در تور آنتالیا با آکواریومی برخورد می کنید که به عنوان بزرگترین آکواریوم دنیا خودنمایی می کند و در جذب تور گردشگری نقش خوبی ایفا می کند. این مجموعه دارای حدود چهل آکواریوم متنوع است که هر کدام انواعی ماهی و آبزی را در خود جای داده است و پس از بازدید از این آکواریوم ها به تونلی شیشه ای که به زیر دریا کشیده شده است بروید و از نزدیک جهان زیر آب را ببینید و لذت ببرید. این آکواریوم هر ساله از به عنوان بهترین جاذبه در تور آنتالیا انتخاب می شود.

تور آنتالیا و تنوع اماکن گردشگری 

پارک کارالیاوغلو و سیلانیا

پارک کارالیاوغلو که در آنتالیا قرار دارد فضایی سرسبز است که در آن انواع گل و گیاهان وجود دارد و یک فضای پر از آرامش و سکوت را برای استراحت و رفع خستگی آخر هفته ها به وجود آورده است هر چند که از دید تور ترکیه نیز پنهان نمانده است. سیلانیا که همان پارک دلفین ها در آنتالیا است دارای بخش های متنوعی است که غذا دادن به دلفین ها و شنا کردن با آنها بخش هیجان انگیز این پارک به شمار می آید هر چند که بخش شیرهای دریایی و سایر بخش ها نیز جذاب هستند. هر دوی این پارک ها از دید تور داخلی که آشنایی بیشتری با آنتالیا دارند مخفی نمی ماند و حضور همیشگی تور در آنها ملموس است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها