تور آمریکا و شهر گردی در کاستاریکا

برخی آژانس های مسافرتی که تورهای این چنینی را در منوی خود دارد به این نکته که قرار است در طی تور مسافرتی از کدام شهرها دیدن کنند اشاره می کنند تا گردشگران بتوانند بهترین انتخاب را بکنند. در این متن چهار شهر ساحلی و گردشگری کاستاریکا را مختصری توصیف کردیم تا قبل از سفر به قاره آمریکا آشنایی هر چند جزیی از آن داشته باشید. اخذ بلیط هواپیما در چنین تور هایی به صورت بلیط چارتر به ندرت پیدا می شود و یک سفر چند پروازی را باید انتظار بکشید ولی ارزشش را خواهد داشت.

تور آمریکا و شهر گردی در کاستاریکا 

سان خوزه بزرگترین شهر کشور کاستاریکا

سان خوزه پایتخت کشور کاستاریکا و مرکزی ترین نقطه این کشور می باشد که اصلی ترین مقصد شهر گردی در تور کاستاریکا می باشد. در سان خوزه می توانید به انواع موزه های هنری و تاریخی بروید و از آنها دیدن کنید همچنین می توانید ساعات خوشی را در گوش دادن به موسیقی و آواز زنده در سالن آمفی تئاتر این شهر سپری کنید. سان خوزه مدرن ترین شهر کاستاریکا می باشد و دارای فرودگاه بین المللی می باشد به همین علت هواپیمای حامل تور سایر کشورها ابتدا در این شهر به زمین می نشیند.

شهر ساحلی جاکو در کاستاریکا

یکی از مهمترین شهرهای ساحلی کاستاریکا شهر جاکو است که از ماندن در آن و استفاده از امکاناتش سیر نمی شوید. در این شهر موج سواری رونق زیادی دارد به همین خاطر همه روزه در آن کلاس های آموزشی موج سواری برای مسافران تور گردشگری برگزار می شود. بعد از یادگیری موج سواری که چندان هم زمان نمی برد می توانید خودتان را به آب بسپارید و ساعت ها بر روی موج های پیاپی شناور بمانید.

تور آمریکا و شهر گردی در کاستاریکا 

شهر ساحلی سانتا ترزا و پورتو ویجو

در شهر ساحلی سانتا ترزا علاوه بر سواحل آرام، دنج و شگفت انگیزش می توانید در کافی شاپ های ساحلی با خوردن نوشیدنی مورد علاقه تان لذت ببرید. در سواحل سانتا ترزا ویلاها و هتل لوکس زیادی وجود دارد که یک اقامتگاه لاکچری را برای تور گردشگری مهیا کرده است. پورتو ویجو به خاطر ساحل زیبا و شن های برفی اش و نیز جنگل ساحلی و همچنین موج سواری اش در میان مردم کاستاریکا شهرت یافته است و بیشتر افرادی که در این سواحل می بینید با تور داخلی به اینجا آمده اند.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها