تور آمریکا و جاذبه های گردشگری واشنگتن

باغ وحش ملی در واشنگتن

در باغ وحش ملی واشنگتن انواع حیوانات وجود دارد که برخی از آنها برایتان ناشناخته است و حس کنجکاوی شما را بر می انگیزد. بسیاری از حیواناتی که در این باغ وحش وجود دارند به وسیله مربی تربیت شده اند و به همین خاطر در قفس های خود برایتان نمایش اجرا می کنند که مخاطب بسیاری هم دارد. شاید برایتان جالب باشد که این باغ وحش بیشتر به خاطر پانداهایش محبوبیت یافته است و اکثر گردشگران تور آمریکا مختلف به عکاسی و فیلم برداری از این حیوانات دوست داشتنی می پردازند. این جاذبه مقصد اصلی تور داخلی و نیز گاهی تور خارجی می باشد و بازدید و گردش در آن برای عموم رایگان است.

تور آمریکا و جاذبه های گردشگری واشنگتن 

فستیوال شکوفه های گیلاس

در تور نوروزی واشنگتن فستیوال شکوفه های بهاری و با طراوت گیلاس را از دست ندهید. این فستیوال که در ماه فروردین و مقارن با شکوفه زدن درختان گیلاس در خیابان باسین برگزار می شود فرصت مناسبی برای لذت بردن از یک موسیقی زنده و آتش بازی را در کنار درختان مملو از شکوفه های بهاری گیلاس فراهم می آورد. خیابان باسین مرکز درختان گیلاس است و در کنار این درختان رودی جاری می باشد که با شکوفه های گیلاس به رنگ صورتی تزیین شده است و در صورتی که وقت داشتید می توانید بر روی این رودخانه قایق رانی کنید.

تور آمریکا و جاذبه های گردشگری واشنگتن 

بازدید از پارک ملی واشنگتن

بازدید از پارک ملی واشنگتن برای تمامی افرادی که با تور گردشگری به اینجا آمده اند رایگان می باشد. این پارک در هر فصلی زیبایی و رنگ خاصی به خود می گیرد و همواره در جذب تور خارجی موفق عمل کرده است. در پارک ملی آبشارهای زیادی وجود دارد که از روی صخره های بلند سرازیر می شود و به درون رودخانه های پارک می ریزد و منظره ای چشم نواز را برای بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد که در کنار حیوانات اهلی این پارک به یک ابر جاذبه تبدیل شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها