تور آمریکا و بهترین غذاها و رستوران های آن

گاهی اوقات یک سفر خارجی برای داشتن یک تابستان به یاد ماندنی و یا یک تور نوروزی بی نظیر بهترین انتخاب است. اما افرادی هستند که به خاطر خوراکی مقصد خود را تغییر می دهند چون در دسترس داشتن خوراکی های خوشمزه جز لاینفک سفرهای خارجی است به همین دلیل انتخاب یک رستوران خوب جزء برنامه های مورد توجه تور خارجی است. در اینجا معروفترین غذاهای برخی رستوران های آمریکا را معرفی می کنیم.

تور آمریکا و بهترین غذاها و رستوران های آن

هونولولو سرزمین خوراکی های خوشمزه

هاوایی تصویری از بهشت را با دریایی آبی و ساحلی پاک در ذهن مجسم می کند. یکی از جاذبه های توریستی در این منطقه تورهای یک روزه ای است که فقط برای یک وعده غذایی رفتن به رستوران می باشد. در رستوران های این منطقه تنوع غذایی فراوان که در ظروف آسیایی سرو می شود توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. یکی از غذاهای مشهور این منطقه لاو لاو نام دارد این غذا حاوی مرغ با سبزیجات بخارپز و گوشت خوک که در یک برگ سرو می شود. غذاهایی همچون ماهی قزل آلا، ماهی کره ای، سلاد تن ماهی و گوشت خوک پخته شده در تنور و با ادویه های خاص است که بسیار خوشمزه است. از رستوران های توریست پذیر و معروف این منطقه آلن وونگ، مِر، رویز و هوکو هستند که مورد قبول تورهای مسافرتی هستند.

دره نپا و عاشقان شراب

دره نپا در کالیفرنیا واقع شده است که بیشتر با شراب های خود معروف است این شراب ها با دقت خاصی تهیه شده و در ظروف کریستالی نگهداری می شود. منوی رستوران ها هر روز یا هرفصل متناسب با طبیعت آنجا تغییر می کند. بهترین رستوران های این منطقه یونتول، ایتالیانا، کوسینا و نیل می باشد.

تور آمریکا و بهترین غذاها و رستوران های آن

شهر نیویورک مرکز عالم گیتی

نیویورک مهاجر پذیرترین شهر جهان می باشد که در آمریکا قرار دارد و بسیاری از مردم جهان بر این باورند که نیویورک مرکز عالم است و رویای زندگی و مسافرت در آن را در سر می پرورانند. در این شهر می توانید غذای تمام کشورها را در رستوران ها پیدا کنید زیرا مهاجران کشورهای مختلف غذای کشورر خود را به ارمغان آورده اند. اما غذاهای معروف خود نیویورک شامل هات داگ، پیتزا، نان شیرنی حلقوی و کیک پنیر و سالاد مرغ با تخم مرغ نیز بسیار معروف است. معروف ترین رستوران های آن عبارتند از: دلی کارنگی، لمباردی، ناتان را، پیتزا ری را، پاپایا گری و لیندی. در سفر به نیویورک می توانید با تورهای روزانه از تمامی مکان های دیدنی آن دیدن کنید. همچنین پرواز خارجی مستقیم از ایران به آمریکا برقرار نیست و باید از طریق از مسیرهای جایگزین به این کشور سفر کرد. برای خرید بلیط هواپیما با الهام سیر تمای بگیرید.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها