تور آذربایجان و شهر قدیمی نخجوان

غار نخجوان در تور آذربایجان

در تور نخجوان و خارج از شهر غاری زیبا و شگفت انگیز وجود دارد که بر اساس اعتقادات مردم این شهر به غار اصحاب کهف نیز شهرت دارد. داستان های زیادی در مورد این غار نسل به نسل در میان مردم نخجوان گشته و آن اینکه این غار همان غاری است که اصحاب کهف در آن خوابیده اند با اینکه هنوز سندی بر صحت این داستان ها در تور آذربایجان وجود ندارد اما اینها چیزی از مقدس بودن این غار کم نمی کند. زیبای طبیعت و صخره های اطراف این غار و شگفت انگیز بدنش باعث شده تا از دید لیدر تور گردشگری مخفی نماند.

تور آذربایجان و شهر قدیمی نخجوان 

تور نخجوان و دریاچه آب شیرین باتابات

در خارج از نخجوان دریاچه ای با آب شیرین وجود دارد که در طبیعتی بکر و ناب سکنی گزیده است و دشت و کوه اطراف این دریاچه به گردشگران تور نخجوان حس زندگی می بخشد. این دریاچه که باتابات نام دارد امروزه رونق زیادی پیدا کرده است به طوری که در نزدیکی دریاچه و هتل و رستوران و کافی شاپ به منظور راحتی گردشگران تور خارجی احداث شده است. آب دریاچه خاصیت درمانی دارد و اکثر مردمان تور داخلی بیمارانی هستند که برای درمان بیماری های گوارشی خود به اینجا آمده اند و از این آب برای آشامیدن با خود می برند.

تور آذربایجان و شهر قدیمی نخجوان 

موزه فرش و موزه قوچ های سنگی

در تور آذربایجان، موزه فرش نخجوان انواع فرش های ایرانی و دست باف وجود دارد که رنگ و نگار آنها ببینندگان خود را مدهوش می کند. علاوه بر فرش صنایع دستی از جمله پارچه های رنگارنگ و انواع کیف نیز در این موزه با نمایش گذاشته شده است. موزه دیگری که در نخجوان می توانید از آن دیدن کنید موزه قوچ های سنگی است این موزه که از اعتقادات مردم نخجوان نشأت گرفته است نماد قدرت است. در اطراف موزه قوچ های سنگی طبیعتی زیبا وجود دارد و باعث توجه تور گردشگری به این مکان شده است.

چند خطی از الهام سیر

الهام سیر مجری برگزاری تور های تفریحی و گردشگری در داخل ایران و خارج از ایران، بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی تور استانبول تور آنتالیا و تور تفلیس

شما میتوانید برای اطلاعات پرواز و خرید بلیط هواپیما از آدرس charter.elham24.net استفاده نمایید

آخرین دیدگاه‌ها